Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek vagy csak bemesélem magamnak?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek.hüvelygombám volt és menstruáció közben is kezeltem betadine hüvelykúppal aztán nagyon rosszul voltam 2 hete nem tudom miért, egyik szombaton belázasodtam, de másnapra semmi bajom nem volt ezért nem nagyon érdekelt. utána csütörtökön hajnali 3tól délután 4ig hánytam és hasmenésem volt. az elmult héten minden nap rosszul voltam egy kicsit, fájt a fejem, nem volt étvágyam. viszont ciklus közepén barnás folyásom volt 3-4 napig most hétfőre el is mult és most semmi bajom nincs viszont híztam 3 kilót. anyám azzal idegesít hogy terhes vagyok. nem tudom mit csináljak?? szerintetek?

18/L


2010. nov. 23. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

feltalálták a terhességi tesztet.. láthatlanba nem lehet semmi biztosat mondani.. orvoshoz kell menni és nem halogatni a témát.


egyfelől kiderül hogy mi a gond másrészről meg megnyugodhatsz h oké ettől v attól van/volt és tudod mit kell v nemkell tenni

2010. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűbb, hogy bepusziltál egy vírust, amitől pocsékul voltál, most meg hogy meggyógyultál, és visszajött az étvágyad, híztál egy kicsit.

Egyáltalán szexeltél védekezés nélkül, hogy ez a verzió eszedbe jut?

2010. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tesztelj, de szerintem a menzesz alatt használt betadine kúppal csináltál magadnak egy jó kis méhgyulladást....
2010. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az van a betegtájékoztatón hogy menstruáció alatt is folytassam...és védekezés nélkül? fogamzásgátlót szedek!
2010. nov. 23. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel farok nincs a történetben, kúptól még senki sem lett terhes, szóval ne izgulj!
2010. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!