Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bemesélem ezt már magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemesélem ezt már magamnak vagy van valami kis remény?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel kicsit több mint barátok voltunk,csak én kezdtem többet érezni amit ő nem tud és hát megszakadt a kapcsolatunk mivel nem keresett egyik napról a másikra.És olyat csinál h facebookon azokat a zenéket rakja ki amiket együtt hallgattunk és amikor énis kiraktam egyet akkor tetszett neki és igy tovább pár zenén keresztül a mai napig.Tudom kicsit gyerekes ez amit irok és már beképzelem magamnak hogy jelenthet valamit,talán hogy hiányzom neki meg ilyenek.Főleg hogy találkoztam vele a napokban és elpirosodott amikor köszönni kellett.Ó egy önfejű büszke pasi egyben félénk is és még ha hiányoznék neki akkor se vallaná be szerintem.Ezek lehet azok a jelek h hiányzok neki?Amugy már kezdek bele őrűlni ebbe a viszonzatlan szerelembe.NEm kérek oltásokat h gyerekes liba vagyok.
2011. jan. 31. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok megint legyél hozzá nagyon kedves és próbálj meg vele beszélni már csak azon múlik a dolog hogy mennyire tudsz közel kerülni hozzá. Szurkolok!! :)
2011. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenre van remény, beszélgess vele sokat, valld be neki hogy vonzódsz hozzá, és kiderül mi lesz a végkifejlet!:D

Sok sikert:P

2011. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Remény általában az ilyen esetekben mindíg van. Szerintem addig, amíg egy pasi nem mondja a szemedbe, hogy nem kellesz neki, van remény. (Am én is hasonló szituációban vagyok, és sajnos én is reménykedem...)

Szerintem ha legközelebb összefuttok, beszéljetek meg egy találkozót, amikor tisztázhatjátok a dolgokat, elmondhatod, hogy mit érzel.

Sok sikert, én szurkolok!! :)

2011. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már beleőrültem a viszonzatlan szerelembe. hát nem kellemes.
2011. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!