Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ilyentől teherbe esni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyentől teherbe esni? Vagy betegség okozza?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel rendszeresen szexelünk, gumival! De 3 alkalom volt amikor kipróbáltuk anélkül, akkor is csak max. 3-4 "húzást", és nem élveztem el. Az első ilyen alkalom úgy 1,5 hete volt, kb. 4 napja, émelyeg, fáj a hasa(nem új keletű magas a gyomor savassága), fájnak a mellei. Mindegyik tünet előfordult már előbb is(külön-külön betegség kíséretében) Ha nem élveztem bele, sőt el se élveztem, lehet terhes? És ha igen 1,5 minusz 4 napjára jelentkezhetnek ilyen tünetek? Volt valami "kalici" (nem tudom mi a teljes neve) járvány az osztályában 2 hete, lehet hogy csak most jelentkezett? Sokat idegeskedik, esetleg ez? Köszönöm előre is a válaszokat. F/17 L/15
2010. dec. 22. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, természetesen lehet terhes. Ha nem akartok gyereket (márpedig gondolom ő 15 évesen nem szeretne), akkor ne szórakozzatok ilyennel, mert előbb utóbb megszívjátok. Vagy végig gumival, vagy NO szex.

Volt is itt egy 21 éves lány, aki teherbe esett, a pasija meg lelépett. Állítólag védekeztek..

Aztán mikor rákérdeztem, kiderült, hogy egy kis ideig gumi nélkül csinálták, utána húzta fel a pasi az óvszert...

Hát ennyit erről.

2010. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves első válaszoló ha nem élvezett el akkor hogy lehetne terhes?:OO

Én vagyok bolond vagy te irtál hülyeséget?

Nem lehet a semmitől teherbe esni oda kell sperma hogy baba legyen belőle!!

2010. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó igen te vagy a bolond, mert az előváladékban ugyanúgy lehetnek spermiumok, am szerintem nem terhes, csak be van parázva, ezért is fog majd neki késni...
2010. dec. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én még nem lettem terhes előváladéktól úgyhogy oké igazad lehet:D
2010. dec. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Kedves utolsó!


Nem megfelelő helyen egy liter sperma sem képes teherbe ejteni téged, és mint olyan, a szájüreg nem alkalmas tér a fogantatásra...

Egy átlagos szeretkezés alkalmával nagyjából 60% az esély arra, hogy teherbe essen a nő. Ez csak egy átlag, nem mindenkire, és nem mindenkor igaz!


Továbbá kedves kérdező :)

Nem kizárt, hogy bemeséli magának azt, hogy terhes :). Nővérem is bemesélte magának egyszer, és nem volt ugyan terhes, de a tünetek megvoltak nála. Reménykedj, hogy csak ennyi az egész :)

2010. dec. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet terhes.Igazából gumival is lehet terhes,az egyetlen biztos mód,ha nincs szex,vagy valamelyikőtöket sterilizálták.
2010. dec. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amikor kipróbáltuk, el se élveztem mert mire közel éreztem volna magam inkmább abba hagytuk, ráadásul mindíg max 4-5 húzás volt aztán pár másodperc pihenő(nem belőle). Szép meg jó hogy az előváladéktól is lehet, de sztem édes kevés volt, ráadásul sokan hónapokat próbálkoznak a gyerek áldással, és mondtad a 60%-ot is. Igazság szerint, mind2-en rettegünk attól hogy terhes lesz, az még ráér pár év múlva, gyakran fája a hasa, meg kb. az a vírus is okozhatja. nem tudni nem félünk annyira már, de rájöttünk hogy még ez az idegesség se kell, lehet inkább komolyabb összeget is ölünk a védekezésbe, csak hogy mégnyugodtabban aludjunk, köszönöm a kommenteket. Sok megnyugvást adtatok.
2010. dec. 22. 09:09
 8/10 anonim ***** válasza:

69%-os: Igen, te vagy a hülye.

Talán dugás helyett felvilágosító könyveket sem értana olvasnod...

Pearl indexről hallottál már? Ajánlom, hogy nézz utána.

Megszakításos módszerrel 100 nőből egy év alatt 35-40 esik teherbe (védekezés nélkül 80-85)...

2010. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jah és ha eddig nem lettél tőle terhes, akkor majd leszel. Tudod, csak idő kérdése.

Hihetetlen, hogy mennyi hülye és felelőtlen ember van.

2010. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mit mondotok érdemes izgulni? mert se benne, se sehol aznap nem élveztem el. az az érdekes én is rosszul érzem most magam, lehetséges hogy csak az izgulás miatt van?:O én úgy hallottam az ilyen jelek 2-3 hét után jelentkeznek csak. és 2 hete volt neki a havija. sztetek? csak túl lihegjük?
2010. dec. 22. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!