Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudatlan lány írasson fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatlan lány írasson fel esemény utánit?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltem először a 1 sráccal.Nem szedek semmit még (mert csak 16 vagyok) és nem tudom,hogy ő védekezett-e.De tapasztalt és nem tűnt idegesnek reggel..viszont én azért aggódom,és nem tudom megkérdezni tőle,hogy használt-e valamit mert elutazott és repülőn van.Most alhasi tájékon kicsit görcsöl,mint amikor megvan...nem tudom ennek van e jelentősége...mit tegyek?
2010. dec. 22. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem tudod, hogy védekezett-e?? volt rajta gumi, vagy sem?
2010. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudatlan?? Ne viccelj már, úgy szexelsz valakivel, hogy még azt sem tudod, hogy a pasi csak úgy tud védekezni, hogy óvszert használ? Olyan nincs, hogy bevesz valamit, és a csaj nem lesz terhes. Futás feliratni a tablettát! (vagy nem tudom, hogy működik ez a 72 órás dolog, nem volt még rá szükségem)
2010. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod, hogy ő használt-e valamit? Miért? Nem mertél odanézni? Húzott-e gumit vagy sem? Mást nem használhatott. Az alhasi görcsölés az idegességtől van, ennyi idő alatt nem érezhetsz terhes tüneteket. Ha leszáll a gép, hívd fel, hogy volt-e rajta óvszer, ha nem, akkor irány a doki és legközelebb védekezz, mert azt esemény utáni tabletta egy kész hormonbomba, nincs szüksége rá egy fejlődésben lévő szervezetnek!
2010. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit vársz?miért idegeskedne egy pasi???:))


mondjátok már h kamu!!

2010. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég. Hogy a fenébe tudsz úgy szexelni, hogy azt sem tudod mi az???

Gondolom feküdtél ott mint egy fa, és a srác meg elvette a szüzességedet...te meg végig a plafont bámultad.

(ha már semmit nem vettél észre)

2010. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem kell a kamaszoknak szexelni. Isten, hogy lehet valaki ennyire buta???
2010. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez vagy nagy hazugság vagy nagyon buta vagy.

Az óvszert észre lehet venni, maga az érzés is más.... jó ha ez volt az első ezt nem tudhatod, de akkor is kell valamennyi idő hogy felhúzza a gumit. Akkor te hol voltál? Gondolom csak ott és láthattad hogy volt vagy sem gumi. Ez nagyon buta kérdés. Hívd fel és kérdezd meg és irány 72 órás tablettát íratni Azonnal! mert ha szükség lesz rá akkor azonnal be kell venned hogy időbe legyél mert már így is el telt egy nap

2010. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy te? Könyörögve kérlek, mondd, hogy ez csak kamu...ilyen hülye ember nem létezhet:(

Az egyetlen olyan fogamzásgátló eszköz, amit a fiú tud használni, az az óvszer. Csak észrevetted már, hogy van-e a farkán vagy nincs....

Ha nem volt, akkor baromi nagy szarban vagy.

Legalább beléd is élvezett?

Hanyadik napon voltál?...

2010. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok lebaszást...azt megkapom "saját magamtól is"...tudom,hogy csak úgy tud,nem tudom melyik mondatrészem volt olyan,mintha arra gondoltam volna,hogy beszed valamit a srác.semmiféle nem mertem odanézni nem volt.én nem láttam,hogy felhúzott volna az elején (viszont volt gumisdoboz az asztalon),de teljesen sötét volt és mivel nincs tapasztalatom így nem tudom milyen a gumi/gumi nélküli szex közötti érzetkülönbség.
2010. dec. 22. 12:39
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát mégis mit vártál? Dicséretet? Nem jutott eszedbe megkérdezni, hogy felhúzta-e az óvszert? Nem jutott eszedbe megfogni a farkát? Vagy nálatok a szex annyit jelent, hogy beteszi meg kiveszi?

Esetleg nem nézted meg, hogy van-e a földön/kukában használt óvszer?

Esetleg, hogy aktus után folyt-e ki belőled ondó?

Ugyan hívd már fel, hogy volt-e rajta gumi...

2010. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!