Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fél éve szedem a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve szedem a fogamzásgátlót és egyszer eltolás miatt pár szemmel többet vettem be. Lehet baj? (lenn a többi)

Figyelt kérdés
pár napja a barátom elment bennem most meg 18 tabit kaptam be és elfogyott,gyógyszert íratni csak jövőhéten tudok menni. Lehet belőle gond? utána tudom ismét 1 hónapot kell várni h belém mehessen de az érdekelne most lehet baj hogy nem kaptam be mind a 21-et?
2010. dec. 29. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze!Az eltolásnak nem az a lényege,hogy utána a maradék levelet tovább szedjük.Azt a levelet akkor buktad és félre kell tenni,ha mondjuk pótolni kell vagy újabb eltoláshoz kell stb.Eltolás után ugye volt 7 napos szüneted,utána pedig teljesen új csomagot kell elkezdeni szedni és mind a 21 szemet be kell venni!
2010. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!