Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a rosszabb a szervezetnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb a szervezetnek, pár évig fogamzásgátlót szedni, vagy egyszer egy esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az eseményutáni.
2009. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor mér védekeznek ennyien inkább óvszerrel? Előbb utóbb elszakadhat, nem?
2009. okt. 26. 18:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mert vannak akik nem szedhetnek tablettát, és olyanokis vannak akik azthiszik h a tabletta azegy baromi káros, már majdnemhogy gyilkos dolog....és olyanokis vannak akiknek jobban megéri néhanáha kiadni óvszerre pénzt, mint 3 havonta nagyobb összeget eccerre foggátlóra.
2009. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egyszerűbb bemenni a boltba, mint venni a bátoságot elmenni a nőgyógyászhoz, vizsgálatokat végezni, pontosan szedni, figyelni hogy milyen gyógyszert eszel mellé, , így első hangzásra többe is kerül. Valakinek nem bírja a szervezete. Mindenkire máshogy hat.
2009. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egy másik kérdésre ami most lett feltéve jönnek sorban a válaszok h milyen káros a fogamzásgátló és ne szedje senki. Ezt vajon azok mondják akik havonta egyszer szexelnek, vagy pedig tartós kapcsolatban élnek, ahol rendszeresen van szex?
2009. okt. 26. 18:30
 6/15 A kérdező kommentje:
JA bocs, asszem kiemelve volt, de már el is tűnt,...
2009. okt. 26. 18:31
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

vannak ilyen emberek akik mindenhova ezt írják h az mennyire baromira káros, nekik vagy nincsrá pénzük, vagy nemszedhetnek vmi oknál kifolyólag, vagy naivak, tipikus internet emberek akik mindennek bedőlnek amit a neten olvasnak.

szedjél nyugodtan foggátlót, ha orvos megvizsgált, és felírta, és járt ellenőrzésre akkor nemlesz tőle semmi bajod.

2009. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
49%
engem meg se vizsgált mikor felirta a fogamzásgátlót. és abszolút nem káros most már olyanokat csinálnak ami viszonylag kis hormontartalmú.nekem pl csak jó hatásai lettek:)
2009. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utánira még nem szorultam, de azt tudom, hogy 10 hónapja szenvedek a fogamzásgátló mellékhatásaitól és nem tudom meddig bírom még, hogy abba ne hagyjam. A védelemről viszont nem szívesen mondanék le (csak ezért szenvedek még mindig vele), amit a gyogyi nyújt a gumival szemben (amivel már többször megjártuk, szerencsére akkor már gyogyit szedve).
2009. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már 2 éve szedek fogamzásgátlót. Biztos valahol rossz a szervezetnek, hiszen hormon, de inkább mint h lebabázzak. Meg olcsóbb is mint a gumi, kiszámoltuk párommal(mármint ahhoz mérten h mi milyen aktívak vagyunk), jobban kijövünk a bogyóval.
2009. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!