Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyha egy 14 éves lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy 14 éves lány, fogamzásgátlót szeretne szedni mert már kell neki de az anyukája nem nagyon akarja akkor mitcsináljon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Mi az, hogy kell neki? Ugyan miért kéne egy 14 éves kislánynak fogamzásgátlót szedni? Talán szexelnél? Akkor ott az óvszer, de sok helyen nézelődhetsz védekezés témában.

(mondjuk ezek után ha én lennék az édesanyád, igazán elbeszélgetnék veled- remélem az anyukád megteszi azért)

2011. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát anyukám orvos. én kapnék tőle egy teljeskörű felvilágosítást, hogy mire hogyan hat, és közölné velem, hogy 14 évesen a szervezetem fejlődik. használj még óvszert. tudod mennyibe kerül körülbelül a 3 havi tabletta? 5-6 ezer forint, és az nem is a drágább fajta. lehet, hogy anyagi okai vannak.
2011. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ne szexelj, mert fiatal vagy hozzá, de amúgy ha a szexhez elég idősnek érzed magad, akkor elmész a nőgyógyászhoz egyedül és megbeszéled vele és a zsebpénzedből kifizeted (még mindig jobb, mint egy terhesség)
2011. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De mondjuk hogy ha mégis szedek akkor milyen mellékhatásokra számíthatok?
2011. jan. 4. 21:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Olyan fiatalon ne szedj!!! A szervezeted még most fejlődik igazán és ettől nem fog tudni.
2011. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
elmész az orvoshoz, megvizsgál, meglátja h 14 éves vagy és kidob a p*csába. 16 év alatt nem ajánlják használni. még nagyon fiatal vagy nincs kifeljödve rendesen semmid sem. és 14 évesen amugy se szexelj még.
2011. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
miylen mellékhatás? elhízás, pattanás, ciklusod felborul... tudod mik a hormonok és h hogy működnek?? ismered a szervezeted pontos működését?? menj el nőgyógyászhoz és kérdezd őt.
2011. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
meddőség
2011. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 RaksashaGirl ***** válasza:
Az hogy 14 évesen szexel-e, az ő dolga szerintem... De ha annyira szeretnéd, maradj csak az óvszernél. 14 évesen tényleg nem valami ajánlatos szedni...
2011. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2011. jan. 4. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!