Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gondoltatok már rá, hogy itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltatok már rá, hogy itt tömegével van "kiszakadt az óvszer, jajj mi legyen? " kérdés? Szerintem nagyrészt kacsa.

Figyelt kérdés
szerintem ez statisztikailag lehetetlen, ha igaz lenne, tökre mennének az óvszergyárak, ilyen magsas százalékú hibaaránnyal nem érné meg használni. velem pl. még sohasem fordult elő, pedig volt szerencsém hozzá jó néhányszor. :D
2011. jan. 10. 02:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a sejtésem,hogy sokan csak azért írják oda,hogy kiszakadt az óvszer,hogy ne kapjanak annyi oltást,amiért nem védekeztek sehogy és most para van.Ezért egyszerűbb azt írni,hogy "de védekeztünk,csak kiszakadt".Erre én is gondoltam már,hogy egyszer nem ártana összeírni,hogy hány szakadás volt durex óvszerrel és csinálni egy statisztikát.Sajnos van egy gyanum: több lesz a szakadt,mint a cég éves termelése.
2011. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem hinném h kamu, nekunk egy honapban kétszer szakadt ki Lifestyles, és egyikunk se ma kezdte a dolgot...
2011. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz. Nekünk egy év alatt három alkalommal szakadt ki jó minőségű, nem olcsó óvszer. Na azóta inkább tablettát szedek, nem bízom a gumiban.
2011. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

egyszer nekem is kiszakadt.

de amúgy, gondolom, az rontja a statisztikát, hogy ha nem szakad ki, akkor nyilván nem írnak, nem? így soknak tűnik a kiszakadásra való panaszkodás.

2012. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!