Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék fogamzásgátlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék fogamzásgátlot szedni de nemtudom hogy mondjam meg anyunak. Nemigazán lehet róla ilyen témákról beszélni. Hogy oldjam meg a probémám? És pénzem sincs rá.17/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 14:47
 1/5 nielindi ***** válasza:

anyának nem kell rola tudnia. elmész dokihoz, felírja. kész.

pasid fizesse minimum a felét (ha az egészet nem akarja), valamennyi zsebpénzt meg tudsz félretenni.

nekem a 3 havi 2500 Ft. nem egy akora összeg, amit ne lehetne kifizetni szerintem. mondd a dokinak, h olcsobbat irjon fel.

2011. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mond meg hogy Te már élsz nemi életet, viszont nem akarsz babát, és ezért szükséged van a gyógyszerre

Vagy

Váltsa ki a barátod a gyógyszert( ha van pénze)

2011. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te ismered anyukádat, hogy mikor van olyan hangulatban, hogy finoman fel lehessen vezetni a témát. Hangsúlyozd azt, hogy a pároddal a kapcsolatotok komolyabbra fordult és szeretnél felelősségteljesen védekezni, ezért szeretnél gyógyszert szedni. Kérdezd meg tőle, hogy mit javasol, melyik orvoshoz menjél, ki az, akire rábízhatod magad. Szerintem értékelni fogja mind a felelősségteljességedet, őszinteségedet, mind pedig azt, hogy a bizalmadba avatod. Ha nem valami iszonyat kocka bigott hölgyemény, akkor nem tudom elképzelni, hogy rosszul reagáljon.


A gyógyszerek ára 5-6-7 ezer forint a három hónapra, ha felezitek a pasiddal, akkor már nem olyan vészes a havi költsége.


26/N

2011. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én azt mondtam, hogy a fájdalmas és rendszertelen menzeszemre kell. Mert félig arra is kell. De anyám tudja szerintem az igazat.
2011. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nemért ha tud róla anyukád,ne a háta mögött írasd fel a gyógyszert,főleg ha még ő tart el!Amikor jó passzban van,mond el neki,hogy felelőségteljesen gondolkodsz és élsz már szexuális életet,éppen ezért szeretnél feliratni fogamzásgátló tablettát!
2011. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!