Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap elfelejtettem bevenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elfelejtettem bevenni a fogamzás gátlót! Help!?

Figyelt kérdés

Tri regolt szedek és tegnap kimaradt.(3.szem lett volna.)ma bevettem rendesen .

Ilyenkor mit kell csinálni?

2 éve szedem

Válaszokat köszi:)


2011. jan. 25. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Rajta van a betegtájékoztatón.
2011. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
semmit.folytasd tovább
2011. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor NE IS SZEDD TOVÁBB, ha nem akarod, hogy: elhízz, hormonproblémáid legyenek, esetleg később nem jön össze a baba, migrénes legyél, ne kívándd a szexet, viszeres legyen a lábad, több évig össze-vissza menstruálj, kiszőrösödj tőle miután X év után abbahagytad. És még sorolhatnám.... ÉN A HELYEDBE MINÉL ELŐBB BÚCSÚT INTENÉK NEKI! Remélem segitettem :)
2011. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
jah, és az kamu ám h 99%-ban véd. Mivel állítólag alacsonyabb a hormontartalmuk, így a teherbeeséstől sem védenek kellő képpen. Az orvosok többségének ne higgy! Csak a saját zsebükre játszanak. Magadban higgy! Ha ismered a ciklusodat, akkor tudod, hogy a hónap közepe a legveszélyesebb teherbeesés szempontjából. tehát ilyenkor érdemes gumit használni. Ha komoly kapcsolatban vagy, akkor a ciklusod szélén lehet megszakítással is védekezni. És biztosabb mint a fogamzásgátló!!! Én már évek óta így csinálom és semmi bajom nem lett, sőt még a szexet is kívánom. :)
2011. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
A megszakításos védekezést ajánlgató válaszoló nem teljesen 100...ha évek óta használod ezt a módszert és még nem lettél terhes, szerintem vizsgáltasd ki magad kedves "megszakításos", hogy egyáltalán lehet-e gyereked...
2011. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

aki a megszakításost választ küldte annak azt üzenem,hogy a 2éves fiam is ezzel a módszerrel fogant meg.:)

Szóval tudom hogy az a módszer nem biztonságos.

A tabitól meg az elmúlt 2évben nem lettem terhes....

2011. jan. 26. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ha egy bevont tabletta bevétele maradt el, de még nem telt el 12 óra a szokott bevételi idő óta, a bevont tablettát azonnal be kell venni, amilyen hamar csak lehetséges. A további bevont tablettákat a szokásos időben vegye be.

Ha egy bevont tabletta bevétele maradt el, de a szokásos bevételi idő óta 12 óránál hosszabb időtartam telt el, vagy ha több bevont tablettát hagyott ki, a fogamzásgátló hatás csökkenhet. Az utolsó, be nem vett bevont tablettát amilyen hamar csak lehet, be kell venni, akkor is, ha ez egy nap alatt kettő bevont tabletta bevételét jelenti. A további bevont tablettákat a szokásos időpontban kell bevenni. Ezen felül a biztonság fokozása érdekében nem hormonális fogamzásgátló módszerre (pl. gumióvszer, pesszárium spermiciddel) van szükség a következő 7 nap folyamán."

Tri-regol betegtájékoztató

2011. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó akkor majd nézd meg magad 20 év múlva! Sok ismerősömnek hormonzavara lett tőle, meg nem jön össze a baba náluk. És akkor jön majd a kérdés: Miéert nem jön meg? És a baba miért nem jön össze? De nyugodtan szedd csak!!!
2011. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
És millió egy nő van, aki soha életében nem szedett semmilyen hormonkészítményt, mégsem jön össze a gyerek vagy mégsem menstruál rendesen. Ne csak az egyik oldalt lásd és ne nyomasd itt a demagóg dumát...
2011. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól nekem még ez marad a véleményem. És had döntsem el én, hogy milyen dumát nyomatok. Ki vagy te, hogy csak úgy dirigász nekem. Előszőr nézz magadba mielőtt ilyeneket írsz!!!
2011. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!