Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a velemenyetek a Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a Pharmatex fogamzasgatlorol?

Figyelt kérdés

gyogyszer,krem,kup...

Barmi erdekel,foleg szemeleyes tapasztalatok

..ja es hogy nem e okoz libidocsokkenest,mert tavaly ezt csinalta egy tabletta amirol aztan le is alltam,de meg mindig nem vagyok 100%osan a regi...


2011. febr. 2. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem használtam.

De több ismerősöm mondta,akik használták,hogy kellemetlen érzést ad.

Éget,és csíp.Mindkét félnek!

2011. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pharmatex nem hormonális készítmény,így libidócsökkenést nem okoz.Nincs belőle tabletta formájában,vagyis nem kell lenyelni semmit.Helyileg véd a krém is és a kúp is.Megszakítással javasolják,de én még úgy sem használnám.Nem túl megbízható módszer,sokan estek mellette teherbe.
2011. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy kis ideig használtam kiegészítésképpen. Az első alkalomkor eléggé csípett, de utána már nem.Csak magában én se használnám, bár elvileg ha az ember pontosan betartja az előírásokat akkor nem annyira rossz, de én biztosra mennék. Vannak ismerőseim, akik együtt alkalmazzák a naptár módszerrel és a kritikus napokon gumiznak is, nekik eddig bevált:) Én amúgy a kúpot javallanám, mert az egyrészt 4 óráig bírja, illetve eléggé síkossá tesz, bár a tabletta olcsóbb.
2011. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mi a kúp formáját használjuk, az nem mar meg ilyenek az a legjobb, de amikor peteérése van a barátnőmnek akkor nem merek elmenni benne, meg felhelyezés után várni kell 10 percet minima! 100orta jobb mint gumedlival!


25/F

2011. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 éve használom, nekem nagyon bejön a hüv tabletta, a kúpot annyira nem szeretem. Libidó csökkenést nem okoz, mert nem tartalmaz hormont.
2011. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!