Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elcsépelt kérdés, nekem mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsépelt kérdés, nekem mégis fontos. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tehát, a helyzet a következő.

Pontosan leírom a helyzetet..

2 hete lefeküdtünk a barátommal.

Gumival védekeztünk, ráadásul nemis bennem ment el.

Viszont előtte ugye előjáték, és elég hosszadalmasan csináltuk, Amikor került előváladék a kezemre azt letöröltem, viszont volt olyan, amikor hátulról a combjaim közé csúsztatta, és akkor ugye hozzámért, plusz a "bejárathoz" tette...

Iszonyatosan félek, hogy így valahogy belémkerült...


Amit még hozzátennék, hogy pont aznap, szinte azelött hogy elkezdtük volna, jött meg.

Viszont a vérzésem nem volt annyira intenzív, mint szokott.

Az utóbbi pár napban meg folyamatosan olyan hányós közérzetem van, de nem hányok, semmi ilyesmi, és egész nap fennáll...

Tudom hosszú voltam, és talán bugyuta is, de a terhességtől félek 18 évesen a világon a legjobban...

Segítsetek!


2011. febr. 6. 00:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

igazából semmi sem lehetetlen alapon .. de nem valószínű lehet a para miatt vagy már rosszul nyugi :) csinálj 1 tesztet és majd kiderül addig meg nem kell fölöslegesen ezen idegesíteni magad :)


19F

2011. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

igaz,pár évvel fiatalabb vagyok nálad. de szerintem ebből nem lehet gond. ha volt is előváladék és odakerült a bejárathoz. az előváladékban nem mindig van sperma. meg magától elég nehezen megy be a lyukon. szerintem nem lesz gond. de ha nagyon félsz,vegyél tesztet. nem kerül sokba.

16/L

2011. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

2 hete...

Gratulálok...

2011. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyébként nem hiszem, hogy aggódnod kell, de menj nőgyógyászhoz, ha zavar.
2011. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Borzalmasan érzem magam, nem elég hogy érettségi, felvételi, demég "ez" is... :///

Mihez is gratulálsz? :)

2011. febr. 6. 00:15
 6/15 anonim ***** válasza:
A hozz ,hogy érettségire készülsz ,ebből a témából nem igazán vagy érett !
2011. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
azért remélem megnyugtattunk kicsit: 00:10es 16/L voltam.
2011. febr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hát valamennyire...

De mindent szokásom túldramatizálni...De ez most furcsa érzésem van. :/

2011. febr. 6. 00:28
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Na foglaljuk össze. Gumival védekeztetek. Nem benned ment el. Azóta meg is jött.

Nyilvánvalóan terhes vagy. Pont így lesz a gyerek, a srác kihúzza, gumiba élvez, és ha utána megjön a lánynak akkor 9 hónap múlva tuti jön a gólya. (igen a gólya, még ezt sem tudtad? Na de ki b*szta meg azt a gólyát? Ez a nagy kérdés.)


Nem értem az ilyen miért szexel egyáltalán. Oké hogy védekezni kell, de legalább azt észrevennéd amikor már padlót fogtál a ló túloldalán. (vagy ne, de akkor legközelebb gumikesztyű+vegyvédelmi köpeny a minimum a pettinghez is)

2011. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem utána jött meg, hanem pont aznap, amikor a dolog történt. :D

Jó, tudom, ez már beteges, de annyi történet kering arról, hogy valaki így lett terhes, hogy már megőrülök.. :/

2011. febr. 6. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!