Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elcsépelt kérdés, de mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsépelt kérdés, de mik a jelei annak, ha egy fiú/férfi (őrülten) szerelmes egy lányba/nőbe?

Figyelt kérdés

komoly és tapasztalatból írt válaszokat várok!

köszönöm.


2010. júl. 7. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
vele akar lenni, elfogadja amilyen, nem érdekli ki mit pletykál róla, még a saját szemének sem hisz, bármit meg tesz hogy megszerezze, nem érdeklik a haverok, lemond érte bárkiről még a saját annyáról is ilyenek...
2010. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:)
2010. júl. 7. 17:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én elhittem már, hogy szeretnek, közben sz*rt sem értem az illetőnek, úgyhogy nem tudom. Ha nagyon érti a dolgát a srác, akármit elhitethet veled. De ilyenből remélem kevés van.

Az alapvető dolgok: odafigyel rád, sokat szeretne veled lenni, nem hanyagol el. Próbál mindig a kedvedben járni, és komolyan veszi a kapcsolatot. Az első hónapokban mindenki így viselkedik, utána jön a zsákbamacska. Várj legalább fél évet és ha még mindig így viselkedik, valószínű szeret. De addig nem árt, ha résen vagy.

2010. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeret a közeledben lenni, beszélni veled, elfogad úgy ahogy van, igazából csak a jót látja benned, nem veszi észre a hibáidat. Én legalábbis ilyen voltam amikor nagyon bele voltam zúgva a csajba, de ő nem tudta és nem is jártunk soha.
2010. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Elhívja homokzsákot pakolni, majd amikor teát osztanak oda adja a részét a lánynak. Délután mindenféle szép cuccot fosztogat a kedvesének, majd egy autó után kötött szörfdeszka segítségével beleírja a vízbe (ahol korábban a főút volt) hogy szeretlek Róza! A nap zárásaként pedig elhívja egy gyertyafényes hamburgerezésre:D

18/f

2010. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

utolsó :D:D:D

köszi az eddigieket!

2010. júl. 7. 18:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

kitágul a pupillája mintha be lenne lőve, és ez tök komoly, ahogy rád néz az sokat elárul. Ha hosszan csak bámul a szemeid közé és csendben van akkor szerintem tutira szerelmes. Esetleg próbáld ki, tegyél úgy mintha aludnál és kukucskálj, hogy nézi-e ahogy alszol. Most nem tudom, hogy jártok-e, vagy csak ismerkedtek, esetleg egyéb. Mindenesetre ha nem akar lefektetni, nem erőlteti a dolgot az is sokat számít. Ha tényleg komolyan érdekled őt akkor csak veled akar lenni, lehetőleg jó sokat. Hosszan átölel, simogat, finoman ér hozzád mintha egy törékeny porcelánváza lennél. És ami még igen fontos, hogy mindent tudni akar rólad, nem tudsz neki semmilyen hülyeséget mondani ami ne érdekelné ha veled kapcsolatos.

Talán ennyi elég lesz. 22 f

2010. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

azt mondja a srác: Teccő, genya! Köllösz!

Innen már egyenes út vezet a pajtába :D

2010. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a részletekre, ebből le tudod szűrni(előttem már leírták). Igazából Nekem mindig az adta meg a jó választ ha csak azt néztem hogy valaki mit tesz. Ilyenkor ki kell zárni az agyból minden mást pl amit mond. Szavakkal könnyű hazudni, tettekkel nem. :) 28F
2010. júl. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szépeket mond.
2013. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!