Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elcsépelt kérdés, nekem mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsépelt kérdés, nekem mégis fontos. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tehát, a helyzet a következő.

Pontosan leírom a helyzetet..

2 hete lefeküdtünk a barátommal.

Gumival védekeztünk, ráadásul nemis bennem ment el.

Viszont előtte ugye előjáték, és elég hosszadalmasan csináltuk, Amikor került előváladék a kezemre azt letöröltem, viszont volt olyan, amikor hátulról a combjaim közé csúsztatta, és akkor ugye hozzámért, plusz a "bejárathoz" tette...

Iszonyatosan félek, hogy így valahogy belémkerült...


Amit még hozzátennék, hogy pont aznap, szinte azelött hogy elkezdtük volna, jött meg.

Viszont a vérzésem nem volt annyira intenzív, mint szokott.

Az utóbbi pár napban meg folyamatosan olyan hányós közérzetem van, de nem hányok, semmi ilyesmi, és egész nap fennáll...

Tudom hosszú voltam, és talán bugyuta is, de a terhességtől félek 18 évesen a világon a legjobban...

Segítsetek!


2011. febr. 6. 00:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég baj hogy annyi történet kering erről. Így próbálják elriasztani a gyerekeket a védekezés nélküli szextől. A szándék pozitív, az eredmény viszont az, hogy aki eddig nem törődött vele, az ezután is lesz*rja, aki meg ilyen parás mint te az még parásabb lesz.

NEM leszel terhes attól hogy a combjaid közé rakja. Attól leszel terhes ha berakja és ott elmegy.

Matematikai esélye meg annak is van hogy materializálódik a fejed fölött egy 10t feliratú üllő és rádesik. Talán picit még több is mint hogy egy magányos ondósejt (ha van is az előváladékban, nincs sok) ellenséges savas közegben egyedül eljut a már leválófélben lévő petesejtig. (pont aznap ugye) Ha esetleg mégis megtörtént akkor legalábbis Bear Gryllsnek nevezd el majd a babát. Megérdemli, igazi túlélő.

2011. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezen nagyon bevisítottam,és sikerült is valamennyire megnyugtatnod. :DDDD Köszönööm. (:
2011. febr. 6. 01:01
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Marci szép név...:D
2011. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"de a terhességtől félek 18 évesen a világon a legjobban..."


Akkor miért nem szedsz tablettát?

2011. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
NA látod ez igaz, jobb megoldás lenne a tabletta. Amúgy meg nem vagy terhes, eleve a szituáció, a másik dolog meg h meg is jött. Meg ne idegeskedj, emiatt stresszessé válsz.
2011. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!