Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó a Mercilon első fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a Mercilon első fogamzásgátló tablettának?

Figyelt kérdés

Most fogok először fogamzásgátló tablettát szedni. A nőgyógyász, akihez járok, csak megkérdezni melyiket irja fel. Én ennek a tablettának utánanéztem a neten és úgy érzem jó lenne. Jó lesz? Vagy másikat ajánlatok?

19 éves vagyok.A bőröm nem pattanásos, nem vagyok túlsúlyos, nincs semmi olyan jellegű panaszom amiért a tablettát meg szokták választani.öbb barátnőm a mercilon-t szedi, nekik bevállt, rosszat még nem hallottam.


2008. jan. 29. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez majd akkor derül ki, ha elkezded szedni... Mindneki más a jó! Van akinek beválik valami, ugyanaz másnak nem biztos!
2008. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szia, én azt szedtem kb. 12 évig és soha semmi bajom nem volt tőle, nem híztam. Szóval én ajánlom:-)
2008. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szia! Én három évig szedtem a Mercilont, és tényleg nincs semmi mellékhatása egy ideig. De úgy kb az első év után kezdődött, a harmadik évben már mindennapos volt a lehangoltság, étvágytalanság, stb. Én nem tartottam vele szünetet, pedig a dokim szerint másfél évente ajánlott, mert elég erős fogamzásgátló. Szóval szerintem kérdezz rá, hogy milyen időközönként ajánlja a szünetet! Hiába egyénenként változó, hogy melyik gyógyszer jó, azért szerintem erre még oda kell figyelni.
2008. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Én is ezt szedtem 10 évig. Nekem sem volt semmi bajom tőle, súlyváltozás, kedélyállapot-romlás sem.

Sőt - mivel én dohányoztam - a dokim kifejezetten ajánlotta, ez dohányosoknak is való (nem tudom, mivel más így a szervezet...).

Ami még nagyon jó benne, hogy nagyon alacsony hormontartalmú. Amint abbahagytam, gyprsan kiürült a szervezetemből, és a 4. hónapban már teherbe is estem.


Én nagyon ajánlom.

2008. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is azt szedem,szerintem is jó,én sem híztam tőle csak mellre,oda meg elfért.
2008. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok! A mellre nekem sem ártana a gyarapodás :) , de dohányozni viszont nem dohányzom! Mégegyszer köszi!
2008. jan. 29. 18:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én is ezt szedtem annó, csak jót tudok mondani róla, jó választás volt:-)

Nálam semmi mellékhatás nem volt:)

2008. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2008. jan. 30. 06:49
 9/11 anonim ***** válasza:

én lassan egy éve szedem, nekem nagyon bevált! Már első hónap után rendesen beállta menzeszem, nem voltam tőle rosszul, meg nem is híztam!

Szerintem jó gyógyszer!

2008. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem is tok jo!
2009. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!