Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem akar belémélvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar belémélvezni a párom, gyógyszer szedés mellett?

Figyelt kérdés
Szombaton 1üt voltam a barátommal, belémélvezett, nagyon jó volt. Lindynette 20-at szedek 2.hónapja (szombaton tartottam a 2.levél 2.szeménél) ma azt mondta h legközelebb kiveszi...mi lehet a baj? fél még hogy a gyógyszer nem hat? (végig nem tudtuk beszélni a dolgot más okok miatt) [16/L]
2009. febr. 9. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt neki jó érzés, hisz a férfiakba benne van az, hogy ha belemennek a nőkbe akkor abból biztos, h kisgyerek lesz!!
2009. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talan azert, mert tapasztaltabb mint te es tudja nagyon jol, hogy gyogyszer szedes mellet is terhes maradhatsz! Hisz nem egy baratnom/ismerosom maradt az! Ugyhogy jol gondold meg! Az sem 100%-os!
2009. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 3 éve szedek gyógyszert,mindig ugyanabban az időpontban kell bevenni,tilos elfelejteni!Ha ugyanakkor szeded be akkor a nőgyógyászok szerint is 99% az esély!Nagyon ügyes spermiumnak kell lennie,ami ezek ellenére is bejut a célba:-)

Le kell vele ülni megkérdezni a teherbeesésedtől fél-e?2.hónaptól már hat,ha nem hiszi,olvassátok el együtt amit a nőgyógyászodtól kaptál (ha kaptál,kis tájékoztató füzeteket).Ezekben le van írva,hogy meggátolja a petesejt érést és kilökődést,a méhnyak-nyákot sűrűvé változtatja,ami megnehezíti a hímivarsejtek bejutását a méhbe!stb.A szemének jobban fog hinni,mint a szavaknak!Lehet attól fél,hogy még kiskorú vagy és ha teherbe esel a szüleid "kiherélik"!Én apám ezt mondta annó,mikor féltett!

2009. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ulj le vele es beszeljetek meg. De altalaban szex utan jo beszelgetni (tapasztalat), mert akkor el vagytok lazulva mind ketten.
2009. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 évesen fogamzásgátlót szedni...
2009. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!