Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha vki cukor beteg szedhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki cukor beteg szedhez fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

lehet h cukor beteg vagyok,de nem biztos csak gyanús vok :S de nem voltam még orvosnál de elég nagy a valószínűsége h az vok és én közben szedek foggátlót is. ha kimutatják h cukor beteg vagyok akk szedhetem tovább a fogamzásgátlót?



normális válaszokat lécci.


2010. aug. 3. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Ez a tablettától függ. Olvasd el a dobozban lévő betegtájékoztatót. Ha az azt irja hogy cukorbeteg nem szedheti sürgősen fordulj a nőgyógyászodhoz hogy mielőb megoldást találjatok a problémára. Remélem segítettem =)
2010. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én tabim tájékoztatója szerint nem szabad szedni cukorbetegeknek, "mivel az erei károsodottak lehetnek". Olvasd el a tiéd mit ír!
2010. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sajnos nekem is ezt írta, most elolvastam :S


nekem csak ezzel az a baj h én a foggátlót arra kaptam h beálljon és nemtom h beált e mr mert nem szedem még egy éve sem:S

2010. aug. 3. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen látogasd meg az orvosod.
2010. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát amíg szeded, addig rendszeres, nem?

De nem állítja be. Mesterséges ciklust csinál. Ha abbahagyod, nagy vszínűséggel olyan lesz, mint volt.

2010. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!