Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetek fogamzásgátlót ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetek fogamzásgátlót ha volt a családban trombózisos beteg és érszűkület, visszér?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál és kérdezte, hogy voltak-e ezek a betegségek a családban, én meg azt mondtam nem, de hazaérve jutott eszembe, hogy a papám lába trombózisos lett, és anyumnak is eléggé visszeres a lába.

Menjek vissza a dokihoz? Vagy nincs akkora jelentősége?

Sajnos a tabletta nevét nem tudom megmondani, mert a receptről kiolvashatatlan, talán Gertomit, vagy valami ilyesmi.

Köszi a segítséget!


2010. jan. 29. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van jelentosege, bele lehet halni, nalunk korelettan oran meselte a tanarno (Szeged), hogy sajnos volt mar ilyenre pelda fiatal lany eseteben (fiatal= 21 eves), persze hal Isten nagyon ritka, de jobb felni...
2010. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy van jelentősége! hívd fel a dokit, és ezeket mondd el neki, elképzelhető, hogy eltanácsol a szedésétől. nem vicc, ismerősöm is pont amiatt nem szedhet, mert érszűkületre hajlamos.
2010. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, de ha vettek vért, és azután írták fel, akkor nincs gáz.
2010. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajna nem vettek vért... pedig én is számítottam rá, hogy előtte egy alaposabb kivizsgálást csinál a doki, de nem. Én is így gondoltam, hogy akkor inkább nem szedem:( Pedig ez jelentette volna a megoldást, mert nagyon félek a terhességtől és nem tudok lazítani.
2010. jan. 29. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Így sincs nagy baj. Annyi, hogy vissza kell menni, és megmondod, eszedbe jutott, hogy a családban volt trombózisos beteg, ezért szeretnéd, ha csinálna egy labort, mielőtt elkezded szedni a gyógyszert.

Nem fogja senki sem leharapni a fejed. :)

2010. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem küldött el laborra, akkor ez egy felelőtlen doki. nekem is úgy írták ki a foggátlót, hogy csak úgy hasból felírta a pasi. amikor a kerületemhez tartozó (másik) dokihoz mentek kiváltani az aktuális adagot, a doki teljesen kialadt, hogy ki volt az a faszbarom, aki nekem ezt csak úgy felírta, és azonnal beutalt vérvételre.... szóval tényleg nem vicc. keress egy másik dokit, ehhez ne menj többet, mert ha más problémád akad, azt sem fogja komolyan venni!!!
2010. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, mindenképp megyek vissza, mert a rákszűrés eredménye 3 hét múlva lesz és akkor szólok neki. De már annyira belebeszélte a fejembe ezt a trombózisos dolgot, hogy más semilyet nem merek beszedni.
2010. jan. 30. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!