Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az előírásoknak megfelelően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az előírásoknak megfelelően használom a Pharmatexet, lehet gond?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy semmi sem 100 %, de sokan szidják a Pharmát, és a végén kiderül, hogy csak rosszul alkalmazták.

Most ha mi tutira megyünk, és betartjuk a használati útmutatót, akkor védhet eleget?

Sajna a barátom elég parás, és a felizgatásával nincs gond, de mire felveszi a gumit, lelankad neki, és akkor rá is stresszel az egészre, és lőttek az estének..:S

Egyenlőre ez az ötletem, hogy ezt kipróbáljuk, csak azért félek, mert ugye 18 évesen nem akarok abortuszt....:(

szóval kinek mi a tapasztalata ezzel, és melyiket válasszam, mert többféle kiszerelésbe van....

Megszakításos módszert nem nagyon szeretem ,mert egyszerűen imádom, ha belém élvez...:$ (ovszerel párszor sikerült, de nemtúl jo a fent leírtak miatt...)

Fog. tabit meg szeretném a legtovább húzni, hogy nem szedek, de lehet hogy hülyeség az egész, és tablettát írassak, és az tuti???


2011. aug. 21. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Pharmatex 30-60% körül van, önmagában kevés.

Ha keveset találkoztok, próbálj inkább pesszáriumot, zselével.

2011. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

MI számít kevésnek? :D

Heti egyszer találkozunk, és együtt töltünk kb 2 napot....

2011. aug. 21. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
írass gyógyszert. a pharmatex nem megbízható és nem is túl kellemes alkalmazni.
2011. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem jó, a pesszárium csak egy napot maradhat bent.

Bár ha este találkoztok, lehet úgy, hogy reggel kiveszed, aztán este vissza...


Vagy vegyél női óvszert (nem valami megbízható).


Ezen kívül gyakorlatilag csak a tabletta van.

2011. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
MI egy évig használtuk a pharmatexnek a hüvelytablettáját és nálunk szerencsére nem volt semmi gond,mondjuk az esetek nagy részében megszakítással kombináltuk,de volt jó néhányszor,hogy belém élvezett. Nálunk bevált,de ki tudja mikor mondd csütörtököt másoknál. Teljesen nyugodt szívvel nem ajánlom. Én a fogamzásgátló híve vagyok és én is 18 voltam,amikor elkezdtem szedni. Inkább,mint abortusz.
2011. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbízható.

Kell hozzá kiegészítés is, pl. pesszárium.

2011. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!