Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Nálatok jelentkezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok jelentkezett a nemi vágy csökkenése ill. orgazmus "elmaradozás" hosszútávú f. tabletta szedése során?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nálam egyáltalán nem

19/L

2011. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Orgazmus elmaradozás nem, viszont libidócsökkenés volt, plusz hüvelyszárazságom is van tőle, így kénytelen vagyok síkosítót használni. De azzal tökéletesen megy a dolog. :) Viszont annyi pozitív hatása van mellette a bogyónak,hogy nekem ennyit megér. 22/L
2011. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Másodiknak:

Megkérdezhetem, hogy mióta szeded?

2011. febr. 8. 21:33
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem igen, bár észre sem vettem először, csak most döbbentem rá, amikor abbahagytam a tablettát, hogy mennyire lecsökkentette a libidóm. 7 évig szedtem.


25/L

2011. febr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

17 éves korom óta szedem, sajnos indokolt volt,hogy szedjem. Most vagyok 22, tehát elég rég óta.

(második voltam)

2011. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4 hónapja szedem. Az első hónapban tapasztaltam libidócsökkenést, utána ez rendbejött. Az utóbbi hónapokban pedig elhízást és mellnövekedést. Tudom ez már nem volt kérdés. Amúgy elvileg azt mondják, hogy ilyenkor felszabadultabb az ember, és hamarabb eljut az orgazmusig. Ez talán még igaz is.
2011. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 16 éves koromban kezdtem el szedni, a nemi élet megkezdésekor. 6 évig szedtem, majd amikor abbahagytam, akkor döbbentem rá, hogy milyen nagy mértékben lecsökkentette a libidómat. A párom szabályosan meglepődött, hogy mi van velem. :D
2011. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem még, hogy ez a libidócsökkenés mit jelent?

Előtte hetente hányszor és utána hetente hányszor kívántátok a szexet?

2011. febr. 10. 13:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy a tabletta abbahagyása után döbbentem rá a libidócsökkenésre.

Amíg szedtem a tabit, akkor is volt rendszeresen szex, csak én igazán nem kívántam. De ha csak akkor lettünk volna együtt, amikor én is megkívánom, akkor kb kéthetente egyszer lett volna valami. Plusz elég rossz volt, hogy nagyon nehezen is nedvesedtem.

Amióta abbahagytam azt tapasztalom, hogy bárhol, bármikor rá tudnék ugrani a páromra. Naponta, kétnaponta alig várom ,hogy hazaérjek a munkából és leteperhessem :D Nekem is tök furi, de végre évek után nekem is van kedvem a dologhoz :)

2011. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: azt elfelejtettem írni, hogy orgazmusom pedig a szedés alatt kb 3 havonta volt...többször egyszerűen nem ment, bármit csináltunk. Amióta abbahagytam viszont végre rendszeresen van :)
2011. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!