Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az aktus elején (kb 20 mp-ig)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktus elején (kb 20 mp-ig) nem használtunk óvszert. Utána felvette a párom. Jobb a biztonság elven, inkább bevettem a 72 órás tabit. (Bár szerinte nem kellett volna. ) Most késik a menstruációm. Lehet, a tabi miatt?

Figyelt kérdés
A tabi bevétele után egy héttel meg is jött a menstruációm, rendesen, ahogy kellett volna. Most viszont késik (2-3nap eddig). Ez a gyógyszer mellékhatása lehet? Vagy féljek?
2011. febr. 13. 07:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát most egy darabig ne is kezdj fogamzásgátlót szedni. Meg kell várni, míg újra beáll normálisan a ciklusod, csak azután szabad!
2011. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Viszont azután mindenképpen! Őszintén szólva elég nehéz elhinnem hogy hüvelykúppal+ gumival ugyan olyan élvezetes a szex, pedig nő vagyok. Gondolom egy pasi ettől még jobban ki van bukva. Egyébként semmi félnivalód a gyógyszertől, a mai modern gyógyszerek olyan alacsony hormontartalmúak.

Én se akartam szedni sokáig, gumiztunk+ egyebek. Terhes lettem... Azóta gyógyszert szedek...

2011. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos csak gumit használtunk. Amióta ez az eset történt, azóta van a hüvelyt+óvszer... nem túl kellemes. Aludni sem bírok... Nem értem azokat az embereket, akik képesek a megszakításos módszert "használni"
2011. febr. 13. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!