Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót ajánlaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és egy kicsit duci, de komoly párkapcsolatom van, arra jutottunk barátommal, hogy felíratom a fogamzásgátlót, de viszont tudnátok nekem ajánlani olyan gyógyszert ami nem hízlal, mivel így is duci vagyok, és nem is olyan drága, mivel a zsebpénzünkből fogjuk felesbe fizetni...persze jó minőségű kell hogy legyen, hogy ne ártson annyira.. előre is köszönöm a válaszokat...
2011. febr. 15. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elmész a nőgyógyászhoz, ő majd megvizsgál, és a számodra legmegfelelőbb gyógyszert igyekszik adni. Azt elmondhatod neki, hogy esetleg valami olcsóbbat írjon fel. Állítólag minden nagy márkának van egy olcsó megfelelője.
2011. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is duci vagyok, és nekem Volinát írt fel...7400Ft

20/N

2011. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
19:12-es válaszoló...és az 1 havi vagy 3 havi gyógyszer amit te szedsz?
2011. febr. 15. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem neked kell kiválasztani, ez nem ajánlás alapján megy. Az orvos lát, ő tudja, milyen a hormonális alkatod, majd ő ad egy olyan gyógyszert, ami a legmegfelelőbb számodra.
2011. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19:12 vagyok, ez 3 havi, de igaza van a többi hozzászólónak, hogy majd az orvos dönti el úgyis, hogy neked milyet ír fel:)
2011. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány ilyen kérdés lesz még vajon...? Nincs beleszólásod, te csak a kísérleti patkány leszel, ha szerencséd van, az első 8 fajtából találtok olyat, ami nem üt ki teljesen, nem hízol tőle 30kilót egy hónap alatt, és még libidód is maradt. Ha megunod, mondod, hogy köszönöd, tovább nem szenvednél.

Sajnos nem lehet tudni, hogy reagálsz rá, majd kiderül, szerencsés esetben persze sehogy, már a fogamzásgátlásos részt leszámítva persze. Sajnos ha hormonérzékeny vagy, és hízol tőle, valószínűleg az összessel így leszel.

Amúgy én is Volinát szedek, baromi vékány vagyok alapból is, szóval nem ezért kaptam ezt, hanem amiért mindenki más is ott és akörül: gondolom velük volt szerződésük. Sajnos a libidómnak nem tett jót, más panaszom viszont még nem volt vele majd egy év alatt, szóval inkább nem váltottam. Viszont drága, és 3-4hónapja még egy ezressel kevesebb volt, meg ugye szabadárasak, tehát patikánként is van jó eltérés. :(

2011. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ezt csak az orvos írhatja fel neked!


Előszőr megvizsgál aztán vérvétel...

felirja az első 3 havi gyógyszert...és akkor kiválthatod....ezek recept nélkül nem kaphatók

2011. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia, nem tudom mennyire aktuális a kérdésed, én yasminellet szedtem, nem volt vele semmi gondom elsőre minden szuper volt, védett is, nem lehhett tőle rosszul, beállította a vérzésem. 3 kilót híztam tőle, de szerencsére nem volt olyan feltűnő, persze fura módon elég nehezen ment le, de ugyanígy már nehezebben is híztam, nem tudom,hogy ez a tabletta hatása -e. aztán kaptam nuvaringet, mert mégse a májamat károsítsa a sok tabletta, és ez korszerűbb is, megint sikerült felszedtem egy pár kilót, pedig ugyanúgy ettem, na ez még most sem ment le, de ezzel is elégedett voltam, semmi hányinger, rosszullét, és ezt nem is kellett szedegetni, csak 3 hétig fennhagyod, és utána leszeded, ennyi az egész, borzasztóan kényelmes.

sajnos már nincs párkapcsolatom, úgyhogy abbahagytam, és még 4 hónap elteltével sem jött meg a vérzésem, amit ezeknek a hormonalapú készítményeknek tudok be, úgyhogy már nem tudom mit gondoljak róluk..

2011. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!