Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak én aggódom túl a dolgot?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én aggódom túl a dolgot? Tényleg a kisebbséghez tartozom?

Figyelt kérdés

Néhány hete szeretkezünk a barátommal. Óvszert használunk, de a párom szeretné, ha tablettát szednék. Én meg nagyon félek tőle, hogy mindenféle mellékhatása lesz. A barátom olyanokkal érvel, hogy mindenki ezt használja, az óvszerrel előbb-utóbb teherbe esnék, meg most már ezek alacsonyabb hormontartalmúak és elenyésző a mellékhatás.

Annyira dühít a dolog, hogy természetesnek veszi, én beszedem a tablettát, és ezzel meg is van oldva az egész ügy.

Ti mit gondoltok erről? Mikor elkezdtétek szedni a tablettát nem féltetek a következményektől?


2011. febr. 18. 13:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:02


:D

Szerintem ők kevesebbet bújnak ágyba, mint egy aktív házaspár, ha csak nem alszanak már most is egymás mellett minden éjszaka.

Heti egy-két kettyintésért én nem tenném tönkre a testem egy ilyen önző pasiért.

2011. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy ha gyógyszert szedsz KIZÁRÓLAG azért szedd, mert te akarod!

Nekem volt pár rossz tapasztalatom a tabival. Ki kell tapasztalni neked melyik válik be, doki segít.


A barátod pedig csak magára gondol.

2011. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Amúgy azt mondja, megérti, hogy félek, de nézzek körül a környezetünkben, minden lány ezt használja, és semmi bajuk. Na már most ezzel az a bajom, hogy ő ezt honnan veszi? Én se a barátnőm pasijával beszélem meg az ilyen jellegű dolgokat.

Úgy érzem, hogy az aggodalmaimat, csak hisztiként fogja fel, és abban bízik, hogy nekem, mint a kis butának előbb-utóbb megjön az eszem, és szedem azt a nyamvadt tablettát.

2011. febr. 18. 14:20
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként előfordulhat hogy nem is szedhetsz tabit.


Ne foglalkozz azzal mit mond a pasid!

2011. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ember miatt eszedbe ne jusson tablettát szedni.

Persze, vannak előnyei, de ennek közös megegyezésnek kell lennie. Csak akkor szedjen egy nő tablettát, ha ő is szeretne.

Azzal meg hiába érvel, hogy senkinek semmi baja tőle, mert ez oltári nagy baromság.

Az én környezetemben lassan elfogynak a tabit használó nők.

Több lány pl azért hagyta abba, mert a libidója a nullára csökkent, vki azért, mert a kontroll vérvételen magas lett a vérlemezke száma. Olyan is volt, aki állandó migrénnel küzdött mellette, azért tette le.

Egyszer csináltam egy v. 50 kitöltőből mindössze 10 mondta azt, hogy semmilyen negatív mellékhatást nem tapasztalt. Ráadásul gyakori volt az is, hogy abbahagyás után egyáltalán nem, vagy csak orvosi segítséggel rendeződött a menstruációjuk.


Viszont a probléma az, hogy ha ennyire gyűlöli a gumit, és ennyire rá akar beszélni a tablettára, akkor előbb utóbb te fogod megszívni.

Vagy jön majd az, hogy "nincs nálam gumi, de nyugi, kihúzom mielőtt elmegyek", vagy csak annyit szenved ezen az egészen, hogy tényleg elszakad az óvszer, aztán jöhet az "én megmondtam" szöveg.


Egy normális pasi, aki szeret, az nem erőltet rád olyan dolgot, amiről szart sem tud.

2011. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
"Egyszer csináltam egy v."= Egyszer csináltam egy kérdőívet.
2011. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van. Ha továbbgondoljuk a történetet, valószínűleg tényleg ez lesz. Mivel nem szereti a gumit, ezért akarja rád passzolni a gyógyszert. Mivel te meg nem szeretnél gyógyszert szedni, így marad a gumi. De persze az neki nem lesz jó továbbra sem, ezért majd biztos lesz olyan: "jaj, nincs nálam, majd vigyázok.". Na persze. Ezzel baromira lehet vigyázni. Ne dőlj be az ilyennek. Ha nem szedsz fogamzásgátlót, mindig használjatok óvszert, mert a megszakítás egyáltalán nem védekezés. Van, aki nem esett még tőle teherbe, de hangsúlyozom, MÉG. Az egyik barátnőm 4 éve van együtt a párjával, és most esett teherbe, megszakítással védekeztek mindig is. Szóval kiszámíthatatlan ez. Jobb megelőzni a bajt mindig, és vigyázni felelősségteljesen.

A kedves barátodtól meg megkérdezhetnéd, hogy honnan veszi azt, hogy mindenki azt szedi. Talán felmérést végzett? nem hinném. Ez is csak egy hülye indok neki arra, hogy igenis szedjed azt a gyógyszert. Előbb ő is tanulmányozza a fogamzásgátló hatásait, és ne dobálózzon ilyen dolgokkal, mert csak a tudatlanságát hintáztatja ezzel.

2011. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!