Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg az idősebbek közé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az idősebbek közé tartozom itt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Komolyan a 21 évemmel az idősebb válaszolók közé tartozom az oldalon? Én sokáig azt hittem, hogy csak a Politika rovatokban vannak nálam fiatalabbak, tényleg abban a hitben éltem, hogy itt azért elég gyakori a 30-40 körüli válaszoló, de úgy látszik tévedtem. Cáfoljatok meg kérlek. Azt tudom, hogy Vazul néni és Babi néni 70+, na de a többiek? Nincs egy 30-40 éves válaszoló?
2010. máj. 1. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/217 A kérdező kommentje:
Ja és Vazul és Babi néni miatt ne nézzetek hülyének, nem fordult meg a fejemben, hogy valóban 70 körüli nénikék írogatnak a szerelem szex témakörbe :)
2010. máj. 1. 20:16
 2/217 A kérdező kommentje:
-.-"
2010. máj. 1. 20:17
 3/217 anonim ***** válasza:
Bandi bácsi Tápióberettyóalsóligetrű.
2010. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/217 anonim ***** válasza:

Szerintem se sok az idős ember itt


22/f

2010. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/217 A kérdező kommentje:
Na végre :) Te legalább idősebb vagy nálam, ha csak egy kicsit is, de idősebb vagy :) Szinte nem látok olyan életkort, ami ne 1-essel vagy 2-essel kezdődne. Én örülnék pedig, ha több 30-40-50 körüli írna ide, sokkal színesebb lenne az egész fórum.
2010. máj. 1. 20:21
 6/217 anonim ***** válasza:

A gyerekvállalásnál , családi kapcsolatok, üzleti ügyeknél nem , de itt igen:)


23/n

2010. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/217 anonim ***** válasza:

sajnos nagyon sok a 14 - 15 éves tapasztalatlan bravo girl-ös csajka, aki elképzeli valahogy a dolgokat, hogy azok úgy vannak, de közben baromságot ír.


20F

2010. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/217 A kérdező kommentje:

A családi kapcsolatoknál is sajnos, ott meg az a gondom, hogy főleg nők írnak, és hát nekem tényleg semmi gondom a nőkkel, de hihetetlen ez a feminista hozzáállásuk, ami a válás résznél nagyon kiütközik, most is sok ilyen témájú kérdés van a családi kapcsolatok egyéb résznél, de ott is szinte mind nő, akinek gyerekei vannak és nagyon el sem fogadják annak a véleményét, akinek még nincs gyermeke :)


A teherbeesés témakör a kedvencem :) Szerintem ott van a legjobb társaság :) Szülésznő vagyok-leszek, szóval élem az a témát, a terhességet is, de úgy örülnék már ha ide is írnának 30-40 körüliek :)

2010. máj. 1. 20:23
 9/217 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető, hogy sokkal több a fiatal ebben a témában. Mondjuk tény, hogy egy része csak szórakozásból írogat, meg sok a bunkó hozzászólás, de ez van.

23/F

2010. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/217 anonim ***** válasza:
Én 27 vok. Kezdhetitek lapátolni a földet rám! :)
2010. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!