Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megfelelő a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő a fogamzásgátló akkor is, ha szedés közben jön meg?

Figyelt kérdés
Első levélnél tartok. Ma vettem be az utolsó szemet, de már tegnap megjött. Ez előfordult már mással is, megfelelő védelmet nyújt ennek ellenére is? (a tájékoztatóban, sajnos nincs erről szó)
2011. febr. 21. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom védelmet azt ad, de mivel nekem is volt hasonló problémám (csak nekem a tabik felénél jött meg), engem átállított másik gyógyszerre a dokim merthogy nem tesz jót a hormonháztartásnak...
2011. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ilyen még előfordulhat az elején, hisz egy hónap tabi még nem tudja teljesen beállítani a vérzést. Következőnél valószínűleg már pontos lesz, később pedig napra pontos ha jó a gyógyszer neked. A védelem pedig megvan ettől.
2011. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Védeni véd, de azt jelenti, hogy hormontartalma nem megfelelő. Kérj másikat!!! A vérzés tünet, a tabletta meg közben rombol belül.
2011. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értek ezzel egyet, ha az utolsó tablettánál tart akkor ez nem átszakadásos, csak előbb jött meg a havi, ennyi. Nekem átszakadásos volt de az pár nap alatt jelentkezett miután szedni kezdtem. Így se kellett váltani, mert az első hónapban ilyen előfordulhat (és ezt nem csak úgy mondom, mert én is megijedtem tőle és hetente kerestem a dokit h milegyen).

De ha ez utolsó tabi volt akkor csak még nincs beállva a menszesz.

2011. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!