Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekelne mások, kivülállok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne mások, kivülállok ezt a helyzetet hogyan látják. Illetve volt e már valakivel hasonló, és hogy ez az egész miért van?

Figyelt kérdés
Volt egy rövidebb,pár hónapos párkapcsolatom,ami magy szerelemben folyt.Viszonzott volt,szóval tökéletes volt.Valami miatt,amit még mai napig sem tudok,egyszerűen megszakadt.A férfi lépett ki a kapcsolatból.Ködös indokok voltak,de most nem is ez a lényeg.A szakitás óta eltelt pár hónap.Ezalatt az idő alatt,meg még a mai napig is,dühös üzeneteket céloz nekem (közösségi oldalakon) amiket úgy fogalmaz meg,mintha mindenkinek szólna,pedig nekem célozza.Tudom,mert ha én kiirok,vagy kirakok egy videot,arra egyértelmű válasz jön tőle,valamilyen formában.Igazság szerint nem értem,mert ő lépett ki a kapcsolatból,(nem dühvel váltunk el) és azóta nem keresett meg h megbánta vagy hasonló,és a dühöt se értem,mert tényleg nem tettem olyat,amivel kiválthattam volna ezt.Sőt,én egyszer,egy apró lépést tettem is felé h talán megpróbálhatnánk újra.Remélem érthető volt amit leirtam?Szerintetek mi állhat ennek a hátterében?Vannak tippjeim,de mint irtam egy kivülálló,meg aki nem érdekelt,jobban látja.
2010. okt. 15. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle?

Mi akkor tudnánk segíteni, ha ismernénk a barátod és tudnánk, hogy hogyan éltetek!

2010. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írj példákat! És írd le azt is, szerinted mi lehet az oka...
2010. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem értelek bocsi... Hogy váltatok el, miért? Mit beszéltetek, mit mondott neked?

Mikt szokott írni milyen képekhez??

2010. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Moszuke ***** válasza:

hát így arra tok tippelni hogy valami olyat hallott rólad ami meg se történt, de ő ezt elhitte, (pl hogy félrekúrtál)


és meg se beszélte csak mondott vmi ködös rizsa szöveget és békében lelépett.


ha hasonló történne velem én se csinálnék mű balhét az ügyből. mivel szeretlek/szerettelek, ezért minek váljunk el úgy hogy te büdös k&rva dögölj meg!


viszont amit nem stimmel ezzel a storyval az, az hogy akkor mielőtt lelépek megkérdezem hogy ugyan már, igaz-e az hogy félrekúrtál.. (bár ilyenkor az ember fia dühös és else hinné a magyarázkodást még ha a "vádak" hamisak is)

és csak utána szívódok fel békességben.


de ez csak egy példa, és lehet hogy a srác nem így reagálna hanem pl: egyből kész pénznek veszi a téves infókat(?), és békében távozik..

most meg ott forr a hülye gyerek a saját levében és kis gyerek módján tölti ki a dühét közösségi oldalakon.. mint valami buta 16éves szardarab

2010. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerintem felesleges a példa,a lényeg ott van.Mindenki el tud képzelni egy ilyen szituációt.

Vagy,mint irtam,volt már hasonló valakivel,akkor leirhatná a tapasztalatait.Meg az esetleges indokokat.Akar még?egyáltalán ezzel mi a cél?

2010. okt. 15. 15:01
 6/12 A kérdező kommentje:

Nos.Nem volt félrenézés.És nem is hiszem h hallhatott valakitől bármit is.Mert nincs közös ismerősünk,és belegondolok,nincs is olyan a múltamba,ami miatt ez lehett volna.

Én se értem :S

2010. okt. 15. 15:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Olyan hülyeséget beszélsz kérdező. Ne haragudj...

Millió oka lehet annak, amit csinál és lehet van üzenete annak, amiket írkál neked. Gondolkozzál már egy kicsit!

2010. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudok biztos választ, de a példám segíthet. 2 éves kapcsolat után hagytam ott a barátnőmet, de már a kapcsolat előtt és elején is éreztem, hogy ő nem nekem való teljesen. Mégis, hosszú ideig meggyőztem magam arról, hogy minden a legnagyobb rendben, pedig nem volt. A lány nem tehetett semmiről, ő valszleg észre sem vett volna magától semmit, ha én nem mondom, hogy gáz van. Kb. 1 éve szakítottam vele, de még mindig dühöt érzek, ha rá gondolok. Közben semmit jogom dühre, mert ő nem ártott nekem. Valójában arra az önmagamra vagyok dühös, amit ő felidéz bennem, vagyis arra, hogy 2 évig becsaptam magam. De nekem van annyi önuralmam, hogy nem ártok a lánynak, ha látom valami megnyilvánulását, de úgy tűnik, a volt barátodnak nincs. 24F
2010. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Moszuke ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:08


:) voltam hasonló cipőbe, én kilépem belőle 1+hónap után

nem tudom, hogy bírtad ki ennyi ideig "csukott szemmel"

2010. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"ma 15:08"

Első "komoly" kapcsolat... Természetesen voltak olyan pozitívumok a kapcsolatban, amiket nem tudtam elengedni a szabadságért cserébe. Drága tanulópénz volt, de remélem, egyszeri kiadás. :)

2010. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!