Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Úgy hallottam hogy egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hallottam hogy egyes gyógynövények is okozhatnak vetélést a terhesség kezdetén mint pl. a boróka?

Figyelt kérdés
Tudja valaki hogy ez milyen mennyiségre értendő? Mert gondolom attól hogy vadételt eszek, ami borókát is tartalmazó vadfűszerrel volt pácolva, attól azért nem?
2011. febr. 23. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Passz, én nem kísérteném a sorsot azért gyógynövényekkel, gyógyteákkal.
2011. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha elmúltál 18: szociális alapon kb 10ezer az abortusz

ha nem múltál: életebdeb egyszer állj anyádék elé,és mondd meg a problémád


és ne kisérletezz ilyennel,nagyobb bajod is lehet

2011. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon sok gyógynövény van ami vetélést okoz:galagonya,cickafark,körömvirág stb. de nem szabad kísérletezni ilyenekkel, ah meg csak aggódsz akkor ne igyál gyógyteákat de sztem attól hogy boróka fűszer van a húson sztem nem veszélyes
2011. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi 13:50-es erre voltam kíváncsi
2011. febr. 23. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!