Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Alkalmazza valaki Stodette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmazza valaki Stodette nevezetű fogamzásgátlót? Ezt irta fel nekem a nőgyógyászom, mert váltanom kellett, de nem nagyon hallok róla semmit, mivel annyira új.

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 18:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Sosem hallottam még róla...

Annyit látok, hogy alacsony hormontartalmú.

2009. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
szia! bocsi,hogy irok. nekem is ezt irta fel a doki. milyen a gyógyszer? van mellékhatás? hányadik napon kezted el szedni? nekem a gyogyszerész azt ajánlotta, hogy a mensi 5-dik napján kezdjem el és nem lesz a mensi közt pecsételő vérzés. megköszönnöm, ha válaszolsz.
2009. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
szia! nekem is ezt írta fel az orvosom. már 3 hónapja szedem. semmi zavar nem jelentkezett nálam eddig a gyógyszer szedése alatt. annyit vettem észre, hogy egy kicsit többet eszem és ettől egy ici-picit híztam. de úgy tudom hogy ez normális. meg ez nekem jól is jött. :)
2009. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Én is ezt használom már 3. hónapja. Semmi mellékhatás. Nekem is mondta a doki, hogy ez egy teljesen új gyógyszer, és kicsit engem is izgatott a dolog, hogy neten se találtam semmit róla, meg senki nem hallott róla. Ma voltam feliratni új csomaggal, erre a doki azt mondja: ezt ő nem is ismeri :D Na mondom jó, de akkor 3 hónap alatt másnak nem is írt ilyet fel? Na mindegy, azért örülök, hogy más is hallott már róla :)
2009. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:

sziasztok!

nekem is ezt írta fel a doki, most kezdtem el szedni! Én se találtam sok információt erről a gyógyszerről, ezért ha tudok írok ide, hátha segíteni tudjuk a jövő nemzedékét! :)

Amúgy én is éhesebbnek érzem magam, de szerintem csak azért mert elolvastam a mellékhatásait! :D

ha van nektek is valami infótok róla, írjatok ;)

2009. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:

én is ezt szedem, eléggé megijedtem az elején, amikor semmi infót nem találtam róla, és még a gyógyszertárban is meg kellett rendelni.. egy hete szedem, néha fáj a fejem, de ezen kívül semmi mellékhatást nem éreztem, remélem így is marad:)

tapasztalatoknak azért én is örülnék:]

2009. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:

sziasztok, megígértem ha lesznek tapasztalataim, akkor írok. Hát végül az első hónap nehéz volt, pár nap múlva lett pecsételő vérzésem, fejfájásom, és ami még kellemetlenebb, pattanások, és egyéb kisebb mellékhatások. most kezdtem a második levelet, a vérzés megszűnt, a fejfájás és a többi mellékhatás is. (a pattanásokat nem tudom még, nem szólom el magam). Tehát ha vannak mellékhatások ne ijedjetek meg, szedjétek a második levelet is! Nem lesz gond :)

ha valakinek voltak a patikkal gondok, az írjon, hogy ha tud! hogy mi lett a végeredmény!!! köszí :)

2009. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
nekem is csúnyább lett tőle a bőröm picit, a második levélnél mondjuk javult valamennyit, remélem így is marad..
2009. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Én most kezdtem a második levelet és jóval kevesebb a pattanásom. Nem tudom, hogy a sok napsütéstől vagy a gyógyszertől, esetleg a kettőtől együtt, de sokkal szebb. :)
2009. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
Nekem is most a második levélnél kitisztult a bőröm :) én is remélem, hogy ez marad :)
2009. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!