Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Alkalmazza valaki Stodette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmazza valaki Stodette nevezetű fogamzásgátlót? Ezt irta fel nekem a nőgyógyászom, mert váltanom kellett, de nem nagyon hallok róla semmit, mivel annyira új.

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 18:27
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Hát nekem nem lett szebb tőle a bőröm, csúnyább se, de szebb se...
2009. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én kb. a 11. szemet veszem be. Nekem a mellékhatások: Eltűntek a pattanásaim, kb. 1,5 hete megvan. Pecsételő vérzés szinten. Valaki járt még így mint én? Mert kezdek aggódni :S
2009. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
szia! nekem az első levélnél végig megvolt! szal nyugi, ez természetes :) második levélnél már nem volt semmi gáz
2009. jún. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálam leállították a 12. napon a gyógyszert.

Nem kell valakinek két és fél havi adag 4000.-ért?

aspasya@citromail.hu-ra írhattok ha kell a gyógyszer.

Még keddig vagyok valószínűleg Magyarországon.

2009. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

Sziasztok!

Én még nem szedtem fogamzásgátlót. A doktor úr a Stodette nevű fogamzásgátlót írta fel nekem.A betegtájékoztatóba ez van írva, hogy "a menstruációs ciklus első napján kezdje el a Stodette szedését, a gyógyszerlevélen a hét aktuális napjának nevével megjelölt tabletta kiválasztásával."A gyógyszerlevélen nem napok vannak hanem számok.Az lenne a kérdésem,hogy vasárnap tudom elkezdeni szedni,akkor ahol a 7-es azt a szemet vegyem be?Ti hogy kezdtétek elszedni?Milyen tapasztalataitok vannak a gyógyszerről?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Én az 1-es számúval kezdtem, szerintem nem kell a számozással foglalkozni. Legalábbis ha az ember odafigyel, hogy minden nap bevegyen egyet, nem kell azt számozni. Tapasztalatokhoz olvass vissza. Én most fogom megvenni a 3. dobozzal, tehát már fél éve szedem. Semmi bajom. (Bár bevallom, mintha a libidóm csökkent volna, sajnos ... :)
2009. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Mindig az 1. számmal kell kezdeni.

És jegyezd meg hányadikán kezdted.

Így ha esetleg kicsit káoszos volt a napod, és hirtelen nem tudod eldönteni, hogy az aznapit bevetted-e már, simán vissza tudsz számolni ;)

De igyekezz ugyanabban az időben bevenni!

2009. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
én a 2.levél felénél vagyok,kb5 napja van barnás folyásom.A hasam az 1.levél szedése óta görcsölget.szerintetek ez gáz?
2009. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Valakinek nincs véletlenül 1 levél fölösleges stodettéje?
2009. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam nődoginál. Megszűnik a stodette. És helyette lesz a Lindynette 20. Arról annyi rosszat hallottam :(
2009. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!