Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Patentex oval kupot használtun...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patentex oval kupot használtunk, még 10 nap van a mesnimig, de fájnak a melleim, görcsöl a hasam, feszítő érzést érzek, és émelygek már 5 napja kb. ez a terhesség jele lehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 20:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem a mellbimbóim fájnak és érzékenyek nagyon és pirosak is
2011. febr. 28. 20:10
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
hmmm egy képet felrakhatnál azokról a mellbimbókról :)
2011. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

nem tudom mért kell egyből így reagálni (első kommentelő)

nem tudom én is be vtam egyszer rosálva érzékenyek voltak a melleim stb.. és nem vtam terhes ... lehet h csk az idegesség miatt.

2011. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
lehet csak a stressz, igaz a méhem is feszül meg a hányinger is megvan..égnek a melleim...és igen az első kommentelő kicsit érdekes,tehát csak komoly válazokat várok
2011. febr. 28. 20:31
 5/17 anonim ***** válasza:
A sprmicidek önmagukban nem túl megbízhatóak. Ha peteérés környákén is együtt voltatok, akkor esélyes lehet a terhesség.
2011. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
volt hogy az egy óra eltelt és nem lett másik kup felheleyezve, és úgy ment belém....tehát ott védelem visont nem volt, de a többinél igen...
2011. febr. 28. 21:08
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy aktusból is lehet gyerek.
2011. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Akinek ennyi esze van, hogy ilyen megbízhatatlan módszerekkel védekezik, így jár.

Egyébként én ilyen tünetekkel a helyedben igencsak aggódnék. Ha szerencséd van, ez csak tüszőrepedési tünet, bár ez nem 5 napig szokott tartani, úgyh. szerintem terhes vagy.

2011. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nem ennyi szem van hanem előtte konzultáltam az orvosommal és azt mondta nagyon jó módszer nyugodtan alkalmazható önmagában fogamzásgátlóként....

a teszt egyenlőre negatív, igaz sztem még nem mutatná ki ennyi idő alatt

2011. febr. 28. 21:38
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor érdekes orvosod van:) Egyáltalán nem megbízható ,módszer. Nézd meg a pearl indexét.
2011. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!