Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi ideig érezhető egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érezhető egy nő hüvelyében belül az óvszer szaga?

Figyelt kérdés
Mert ugye annak inkább szaga van, mint sem illata. Átható gumiszag mint egy gumikesztyűnek.
2008. febr. 3. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Vegyetek másfajta óvszert. Vannak pl ízesítettek, azoknak tök jó illatuk van. Ha annyira zavar a gumiszag, akkor az aktus után egyből el lehet menni zuhanyozni, a szobában ki lehet szellőztetni és a probléma megoldva.
2008. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én külföldön dolgozom és mikor hazamentem akkor volt óvszer szaga a leányzó hüvelyének........ Remélem érthetően fogalmaztam. :) Szar ügy, tudom. De ez van.
2008. febr. 4. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lássuk csak jól értelmeztem-e?a lány hüvelyének volt óvszerszaga amit te vettél észre.vagyis a barátnőd.(fiú vagy.)lebukott mert ugye te otthon sem voltál.el kell keserítselek.ha még érzett a szaga akkor pár óra telt el az aktus óta.mert ugye ha reggel nem is,de este fürdik az ember.és már nincs is szaga.de tegyük fel hogy nem fürdik.akkor sem érzik napokíg.de ki az aki napokíg nem fürödne.sajnálom hogy ezt kellett írnom.
2008. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Röviden. Hazaértem Dec 21 este. Lefeküdtünk aludni. Másnap este összevesztünk. (voltak már előzmények) Eljöttem akkor este. Másnap nem találkoztunk.Én Budapesten voltam ,Ő otthon (talán). Este "mondjuk kibékültünk". ( Dec. 22.) És Dec 24.-én éjjel éreztem az óvszerszagot. Ennyi sajnos :(
2008. febr. 5. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég nagy gáz!

Én visszaadnám neki!

Dugj meg valakit mielőtt elmész hozzá! Érezze a másik pina szagát!

Persze nem kell hallgatnod rám...

Remélem jól döntesz.

2008. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Látom, már elég régen lett feltéve a kérdés, de azért én is leírnám a véleményemet, hátha valaki mégis erre tévedne mert érdekli a kérdés. Kellő bizonyíték hiányában nem kellene ilyen elhamarkodottan elítélni a lányt. Lehet, hogy csak segédeszközhöz használt óvszert. Pl. a különböző érdesített óvszerek más-más érzetet nyújthatnak ilyen esetben.
2010. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!