Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom, hogy már az ezredik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy már az ezredik hasonló kérdés. De van okom aggódni?

Figyelt kérdés
szóval menzesz 4-ik napjába szexeltem a barátommal, védekeztünk, de úgy egy óra múlva megint szexeltünk, óvszerrel védekeztünk megint, de nem zuhanyzott le mielőtt újra csináltuk volna. Szerintetek így van esélye hogy terhes legyek? úgy tudom ilyenkor nem vagyok termékeny, meg nem is szakadt ki a gumi, szóval remélem nem, csak nagyon stresszelős vagyok:S
2011. márc. 3. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem valószínű,hogy így terhes lennél.ne agggódj.
2011. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kérdésedben ott a válasz.Ha szexelsz, már van esély a terhességre,de az esetedben szerintem minimális.
2011. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nincs okod aggódni. A gumi csaknem biztos.
2011. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
szóval semmi esélye, hogy életképes spermiumok kerültek volna belém? úgy tudom levegőn pár perc alatt elpusztulnak
2011. márc. 3. 16:28
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond. De menzesz alatt nem tanácsos szeretkezni.
2011. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
csak egy kicsit volt már meg a végén. Miért nem?:O
2011. márc. 3. 16:39
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj, mert akkor kesik, ez ujabb feszultseget eredmenyez, ez emiatt sokat keshet. Akkor majd ragod magad, hogy vajon mi is van. Nyugi, nem vagy terhesz sztem:
2011. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Megengedett-e a menzesz alatti szexuális élet?



tovább Dr. Hamvas Ferenc adatlapjára



Nem megengedett. A menzesz alatt a szülőcsatornák nyitottak, ezért a nemi életnek még gumival is az a komoly veszélye van, hogy a hüvelyben levő kórokozók a méhűrbe, szerencsétlen esetben a petevezetőkön át a hasűrbe "pumpálódnak", mely nagyon komoly, akár életveszélyes gyulladások kialakulásához vezethet. Ez alapját képezheti a későbbi méhenkívüli terhességeknek is. Nagyon sok nő fenyegető réme a meddőség akár egyetlen ilyen szerencsétlen "akció" következménye is lehet.

2011. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszi az infót, biztos van benne valami igazság. de az ilyen cosmoféle oldalokon tök mást lehet olvasni. A meddőségtől 19 évesen még sajnos nem tudok félni:)
2011. márc. 3. 16:49
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Cosmoféle oldalakon. Ezt meg egy szülész-nőgyógyász írta. Nekem mindegy kinek hiszel, csak mondtam.
2011. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!