Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom van pár hasonló kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom van pár hasonló kérdés de sos. Lehet köztünk valami? Többi lent.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Van egy fiú(16) aki minden Kedden,Pénteken,Szombaton látok nagyon jóba vagyunk ...Én jobban szeretem mint barátomat nem tudom hogy ő mit érez mert mindig mondja hogy szeret meg mindig ölelget,puszilgat de nem tudom hogy mit érez próbálok rá célozgatni de nem akarok nagyon mert nem akarom hogy balul süljön el...Mit csináljak???
2011. márc. 5. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet köztetek valami. Például hívd el fagyizni.
2011. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért sülne el balul? Vagy lesz belőle láv sztori, vagy nem.
2011. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!