Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátló mellett cataflam?

Figyelt kérdés

4 napja szedem a jangee-t, a menszesz első napjától. Sajnos olyan erős görcseim voltak, h. még ma is bevettem egy szem cataflamot. A két gyószer között kb. 5 óra telt el. A cataflam csökkenti a jengee hatását?

Másik kérdés a jangee valóban véd az első szemtől? A biztonság kedvéért várnék 2 hetet az óvszermentes szexig, az már biztonságos ugye?

Tudom picit túlparázom az egészet, de most még nem akarok babát.:)


2011. márc. 4. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem parázod túl; előző barátnőm gyógyszer mellett terhes lett pl. szóval pontosan szedd!

A cataflam nem hormontabletta, nem hinném, h bármit befolyásol. Az első két hétben meg húzz gumit! 99.9%, h nincs rá szükség, de akkor megnyugszol.

2011. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Teherbe esett? Kihagyott egy szemet vagy hogy?


Én úgy gondoltam gumit nem használunk majd, ha már védett vagyok, de azért megszakítással még pluszban védekezünk...

2011. márc. 4. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Jangee-t szedek már fél éve (előtte két évig mást szedtem). Azt tanácsolom, hogyha nem akarsz idegeskedni, akkor szedd be ezt a levelet, és csak a következő levél első szemétől kezdjetek el kiegészítő védekezés nélkül szeretkezni, mert úgy 100%, hogy nem lesz gond (a nőgyógyászok is így tartják a legbiztosabbnak). A Cataflam pedig nem befolyásolja (én is azt szoktam szedni a vérzésekkor), csak ha hasmenést, vagy hányást okoz.
2011. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én két hónap gyógyszerszedés után (közben) estem teherbe. Minden nap pontosan este kilenckor vettem be. Előtte elmentem vécére, még pisilni sem mentem ki reggelig.

Nincs 100%os védekezés. Csak a pohár víz tehnika!

2011. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!