Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » MILYEN TAPASZTALATOK VANNAK A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maziii kérdése:

MILYEN TAPASZTALATOK VANNAK A HÜVELYGYŰRŰVEL KAPCSOLATBAN? Előny? Hátrány? Válaszokat nagyon kösziii!

Figyelt kérdés

Lindynette 20 fog.gátlót szedek és eléggé elkezdtem hízni tőle, alig eszem és hízom...Brutál!Emellett közti vérzés,meg minden rossz...

Szóval váltani akarok, de nem nagyon szeretnék már újabb fog.gátlót, a rossz tapasztalat miatt...

Emiatt érdekelne, hogy mik a tapasztalatok a hüvelygyűrűvel kapcs.?


2011. márc. 8. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is Lindynette 20-ról váltottam 2 hónapja a Nuvaringre, 2,5 év után. Nekem ugyan semmi bajom nem volt vele, csak a gasztroentrológusom felírt pár gyógyszert és nem lehet összeegyztetni.

Hát inkább előnye van szerintem, pl: nem kell mindennap foglalkozni vele ( max ha kiszeded amikor szexelsz), nem kell félned, hogy ha hánysz akkor felszívódott e rendesen, meg ha beteg vagy és antibiotikumot kell szedned

hátránya: (nálam) néha lejjebb csúszik és érzem, ilyenkor feljebb kell nyomni

meg 1 csomószor ellenőrzöm, hogy nem esett e ki, lehet ezt meg fogom szokni idővel

de ezek nem olyan nagy gondok szerintem

Mi amikor szexelünk akkor ki szoktuk szedni, mert ki lehet venni 24 órán belül max. 3 órára. De elvileg bent is hagyhatod ha a pasidat nem zavarja.

Remélem tudtam segíteni és ha valami van még amit tudni akarsz akkor nyugodtan kérdezz.

17/L

2011. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon kedves vagy!

Sokat segítettél

2011. márc. 9. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én másfél évig használtam anno a nuvaringet, azért hagytam abba, mert szakítottam a párommal, és anyagilag elég megterhelő volt (gondolom azóta csak drágább lett). Nekem semmi gondom nem volt vele, én is kivettem szex közben, de nem a párom miatt, hanem engem dörzsölt belülről vagy nem is tudom. Aktus közben nem éreztem, de utána mindig nagyon égett. Ja és plusz egy heti hormon van benne elvileg biztonságosan, előfordult hogy egy héttel tovább hagytam bent (nyaralás, vizsga, egy dolgok miatt, hogy később jöjjön meg), na akkor nagyon hisztis voltam, abban a plusz egy hétben. de ennyi:)
2011. márc. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
több volt a folyás tőle, úgyhogy 4 nap után a kukába került.
2013. nov. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!