Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a gond? Már lassan 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Már lassan 2 éve fogamzásgátlót szedek, de most van egy olyan problémám, hogy már lassan 2 hete nem jött meg.2-3 hét alatt hirtelen híztam, hasam fel van puffadva, a gyomromnál keményedve!

Figyelt kérdés
de szerintetek lehet terhes???
2011. márc. 13. 15:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ennél ésszerűbb dolog lett volna (lenne...) elbattyogni egy patikába vagy DM-be és venni egy tesztet. Lehet,hogy csak most sokallt be a szervezeted a két éves hormonelnyomástól, de az is lehet, hogy terhes vagy, ezt csak a teszt fogja megmondani.
2011. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
tesztet csináltál már? Legalább megnyugszol h nem vagy terhes. A nógyógyász meg ad vérzésmeghozó gyógyszert,vagy injekciót
2011. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem még nem csináltam, de szerdán elmegyek nőgyógyászhoz, remélem nincsen semmi gond, vagyis egy kisbaba nem gond, csak korai lenne, ha meg az vagyok, akkor meg nem tudom, hogy hogyan tovább! Napokon belül kiderül, hogy mi is a helyzet, addig nem gondolok semmire, bízom a legjobbakban, hogy csak valami más jellegű probléma lehet!
2011. márc. 14. 12:57
 14/17 anonim ***** válasza:

az orvos is azt fogja ám először kérdezni h tesztet csináltál e


Én ha a helyedbe lennék nem biztos h megtartanám a babát,hisz gyógyszerszedés mellett eshettél teherbe

2011. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
No igen, ezen is gondolkoztam , hogy gyógyszer mellett fogant, így vajon egészséges lesz-e vagy nem tudom, de akkor előtte csinálok tesztet! bármit fog mutatni, elmegyek dokihoz!
2011. márc. 14. 13:30
 16/17 anonim ***** válasza:
A gyógyszertől nem lesz sérült. Szóval ezért butaság elvetetni a babát.
2011. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. márc. 14. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!