Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlóról vélemények?

Figyelt kérdés

Mától kezdem el szedni, érdekel kinek mi a tapasztalata vele? Hízás vagy egyéb mellékhatások voltak-e?

20L


2011. márc. 15. 15:31
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
kb 3 hete szedem a symiciát, hangulat ingadozásom elég rossz hogy van tőle, fogytam mert csökkentette az éhség érzetemet, de a melkasom és a bal mellem annyira fáj tőle, hogy ink mást iratok fel a dokival. arrol nem beszélve hogy nagyon ronda lett a bőröm tőle, tele lettem pattanásokkal, mindenhol az arcomon. rosszabb mint valaha. az ájulás és a gyengeség is eég sokszor kerülget és a szomjúság is.
2013. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Sunshinegirl77 válasza:
Én ma váltottam ki 3 havit, 6710 volt.. itt meg mindenki 5800 körüli árat ír! Más patikában olcsóbban váltják majd ki nekem a receptet??
2013. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
Nekem az elején, 2-3 hónapig bevált, de utána teljesen tönkretett. BÁRMIT csinált a párom,olyan száraz maradtam , mint a sivatag( pedig ez rám nem volt jellemző, sosem volt semmi baj).Megölte a libidómat teljesen!Majdnem a kapcsolatom rovására ment. Utána meglátogattam a nőgyógyászom, és azt mondta, váltani kell azonnal.1 hete nem szedem, de minden a régi :)
2014. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Az lehet,hogy 7500 Ft körül vettem 3 havi adagot? Tiszta rablás!


Nekem pár nap múlva fogy el a 3. levelem. Nagyon ritkán hányingerem van, biztos hogy ez okozza. Annyira nem vészes :)

Szóval meg vagyok elégedve.

2014. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Én egy hónapja kezdtem el szedni,Lindynettről váltottam. Nekem eddig a mellem nőtt meg és csökkent az étvágyam. A ciklusommal nem volt semmi gond, meg vagyok a bogyóval elégedve.
2014. dec. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 MelanieScott válasza:
Sziasztok! Én korulbelul 2 éve szedem a gyogyszert. Multheten egy nappal hamarabb jott meg. Viszont most csomoan azzal nyaggatnak hogy a hangulat ingadozasom szerintuk azert van mert terhes vagyok. De baratom viszont nem szokott sose elmenni bennem. A gyogyszert rendszeresen szedem.
2017. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


tudom, már régi a kérdés, de hátha valaki még figyeli. Én 3 éven át szedtem a Symiciat, az első két és fél évben nem volt különösebb panaszom. A 3. év második felében viszont elkezdődtek a hangulatingadozások, fáradt és nyomott voltam folyamatosan. Arra sem volt kb erőm, hogy felkeljek reggel. Aztán ami végképp arra sarkallt, hogy abbahagyjam, hogy 1!!!! hónap alatt 12 kg-ot híztam.(amúgy 50 kb-os vagyok átalgosan) Annyira bevizesedtek a végtagjaim, szörnyű volt. Aztán amikor abbahagytam szintén 1 hónap alatt le is jött az a 12 kg. Nekem nem vált be hosszútávon sajnos.

2018. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!