Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlóról vélemények?

Figyelt kérdés

Mától kezdem el szedni, érdekel kinek mi a tapasztalata vele? Hízás vagy egyéb mellékhatások voltak-e?

20L


2011. márc. 15. 15:31
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
Nekem se hízásos problémám nem volt, és a pattanásaim se jöttek ki tőle, egyedül a rosszullét volt, ami fel ütötte a fejét..:( most lindynettet kaptam, csütörtökön kezdem, majd elválik mi lesz vele :) remélem a legjobbakat :))
2011. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
Segített a fogyásban, mert enyhe vízhajtó hatású.Az előző tabitól(gracial) megemelkedett a vércukorszintem, de a symicia helyre rakta, mert fele annyi ösztradiolt tartalmaz.Az alacsonyabb hormonszint miatt viszont néha kijön 1-2 pattanásom.Pecsételő vérzés egyáltalán nem volt.A hangulatom kicsit ingadozóbb, de nem vészes.Ajánlom!
2011. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
23:11-es vagyok,még csak a 16.-ik tablettánál járok,barna folyásom van,és mintha 1 picikét nőtt volna a mellem.
2011. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
fel level utan: szaj szarazsag, hangulat ingadozas, feszit a mellem, 9napig menstrualtam. azt hiszem nekem nem valt be!
2011. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Én 3 levelet szedtem be. Folyásom van, sok pattanás, kb +4 kg (soha nem voltam sovány, tehát ez nagyon rossz). Pénteken már a Lindynetett kezdem.
2011. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
100%

A válasz írója 97%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-10 18:25 vagyok!:)


Nekem eddig a Lyndinett bevált(bár lekopogom) semmi mellékhatását nem tapasztaltam :) pont most voltam a második levélért a dokinál!:) Úgyhogy kívánom kedves utolsó, hogy neked is hasonló tapasztalataid legyenek!:)

Szép Napot!

2011. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) És én is remélem :)
2011. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Ovuláció jeleit tapasztalta valaki Symicia szedése közben?
2011. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Lucy.Sophie27 válasza:
59%

Én nekem most írta ki a doki, az olvasottak alapján MINDEN fogamzásgátlónak VAN mellékhatása. ez kb 4. hónaptól érzékelhető.

Eddig Lyndinette20ast szedtem, 8 hónap után leálltam, mert depressziós lettem gyakori sírógörcsök, libidó csökkenés, állandó felfázás tünetek, és egyre erősebb fájó érzés reggelente a méhemben.

2012. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Kusy válasza:
2 éve szedem, és minden rendben. A testtömeg indexem így is a normál alatt van, nem híztam egy grammot se (sőt, régebben könnyen felszaladt 1-2 plusz, most meg a gyros a kedvenc kajám ^^). Amit tapasztaltam, a hangulatingadozás, a 3. héten nagyon paranoid leszek és könnyen kiborulok, a 2. héten pedig a libidóm nagyon megnő (bár ez inkább előnyös:) ). A mensim pontos, PMS nincs/alig, a 3. nap icipicit fáj a derekam, de ennyi, semmi görcs, semmi. A bőrömön nincs változás, nem lett tőle más, viszont a hajam dúsabb.
2012. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!