Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlóról vélemények?

Figyelt kérdés

Mától kezdem el szedni, érdekel kinek mi a tapasztalata vele? Hízás vagy egyéb mellékhatások voltak-e?

20L


2011. márc. 15. 15:31
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
nekem csak 1havit irt fel az olcsóbb vmennyivel nem?
2011. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Az vmi 2100 Ft, nem? Viszont 3 havi 5900Ft így a 3 havi jobban megéri.
2011. márc. 23. 13:57
 13/37 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Ti híztatok tőle?
2011. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Én nem. Előtte is "jól néztem" ki.Mármint kicsit telt vagyok. De most próbálok kevesebbet enni és lefogyni, mert nagyon nagy étvágyam van. Bár csak 1 hónapot szedtem be eddig.
2011. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Még 2 szem van hátra. Eddig nem híztam, nem is volt semmi látványosan borzasztó mellékhatása, talán annyi, hogy nem vagyok egyfolytában annyira éhes. Eddig szinte a nap 24 órájában tudtam volna enni, és főleg ezeket az "egészséges" dolgokat kívántam. Most semmi ilyesmi. Nem tudom, hogy összefügg-e a gyógyszerrel, én mindenesetre örülök a változásnak. Barátom szerint teltebb lett a cicim, szerintem ugyanolyan. :) Egyik este volt hányingerem, azon kívül semmi. Pecsételős vérzésem se volt. Eddig minden rendben vele.
2011. ápr. 2. 21:47
 16/37 anonim ***** válasza:
pattanások, de rengeteg az államon :( váltani fogok...ismét :( más gond nincs
2011. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
100%
Most tartok a 2. levél 4.szeménél.Nagyon meg vagyok vele elégedve,semmilyen mellékhatása nincsen,max annyi hogy a mellem kicsit megdagadt tőle.Se barna folyásom nem volt,a libidóm sem csökkent(sőt nőtt)és nem is híztam tőle.A menzeszemet beállította pontosra,az első levélnél a tablettaszedési szünet 3.napján jelentkezett a vérzés.Egyszóval csak jót tudok róla mondani.:)
2011. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
Én már fél éve szedem a symiciát.Most tartok a 6.levél utolsó heténél, de már alig várom hogy leteljen.A 4.levélig semmiféle mellékhatásom nemvolt, megvoltam vele teljesen elégedve.Nem híztam, mensim is rendesen beállt.De az elmúlt 2 hónapba szenvedek.Olyan szintű rosszulléteim vannak a tabi miatt, hogy hihetetlen( terhes tuti hogy nem vagyok, teszteltem nem egyszer + mensim is rendszeresen mindig megjön, szóval az kizárva :) Úgyhogy még pár szem, és váltok, mert ez tényleg borzasztó állapot.Teljesítményem is romlott, tesiórákat se bírom(tabi előtt, semmi ilyen problémám nem volt, élsportoló voltam) Úgyhogy nekem személy szerint nem vált be, de remélem nektek be fog :)
2011. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
Én Januárba váltottam át Symicia tabira és nekem semmi gondom nem lett tőle, nem híztam, nem volt pecsételő vérzésem semmi, időbe meg is jön mindig rendesen :) Én havi lebontásba 2100 Ft-ért veszem :)
2011. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
nekem ma írt föl az orvosom Symiciát,mert egy kicsit szőrösebb vagyok az átlagnál.Volt valakinek hasonló problémja? tapasztalatok?Én hízékony vagyok de nagyon remélem hogy nem ízok tőle,és reméle hogy nem leszek pattanásos.
2011. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!