Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pipci kérdése:

Mennyi az esélye annak, hogy a barátnőm terhes? .28-ától 2-3alkalommal előfotdult a "pillanat hevében", h míg észbe nem kaptam,5-10mp-re óvszer nélkül csináltuk. Talán ma 5. napja hogy késik. Tegnap reggel a teszt még "-" volt (előző nap délután is).

Figyelt kérdés
Nagyon be vagyunk parázva; a barátnőm nagyon sokat sírt már hogy mi lesz, meg mit csináljunk. Az alhasában is nyomja valami, de azt mondja, nem emlékszik, hogy szokott-e máskor. És 10napig mandulagyulladásos volt. Meg most azthiszem napi 5-6x pisil..
2011. márc. 21. 09:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
És mégis mihez kellene az anyja? Elmehet nőgyógyászhoz 17 éves fejjel anyuci nélkül is...
2011. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Küld el nőgyógyászhoz. Van tini ambulancia is oda is mehet, vagy ultrahangra. Nem kell hozzá anyuci. Miért is kellene? Orvoshoz is mehet egyedül, akkor nő orvoshoz is. A kutyát sem fogja érdekelni hány éves, max addig, hogy 14 fölött legyen, mert ha alatta van, akkor hivatalból jelentik fel a megrontót.
2011. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem mondta, hogy a csaj 17 éves. Lehet, hogy 16 vagy 14, vagy 12. :D:D:D:D:D
2011. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

én márc. 6án voltam 20, ő nov. 11én lesz 18.


A komment megírásának időpontja: ma 10:41


Basszus. Mégis mondta, pedig olyan jót nevettem.

2011. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

örülök, hogy viccesnek tartod az én problémámat. viszont senki nem kért rá, hogy olyasmit irj ide, ami senkit nem érint, se nem érdekel.. köszi.


a ma reggeli teszt is negatív lett.. :$

2011. márc. 22. 09:27
 26/28 anonim ***** válasza:
Elnézést, de elhangzott, hogy nem mentél el benne óvszer nélkül. Tudjuk, hogy az előváladékban is van/lehet spermium, de azért lássuk már be, hogy mégiscsak kicsi a valószínűsége így. És a többedik negatív tesztet produkálja. Természetesen még így is van rá matematikai esély, hogy terhes, de a leosztástól nem lesz jobb semmi.
2011. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a kis esélyekkel, hogy kicsit terhes nem lehet valaki. Vagy terhes vagy nem, így mindenképp 50%.

Mint mondottam volt, nőgyógyász!!

17 évesen nem kell hozzá az anyja, de megtudhatja mi a helyzet és megnyugodhat.

2011. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Na, negatív lett, igaz? 😃😇
2019. dec. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!