Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a csudától szakad ki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a csudától szakad ki az óvszer?

Figyelt kérdés
Megállás nélkül jönnek a kérdések: "Lehetek terhes? Védekeztünk, de kiszakadt a gumi. Pont az utolsó pillanatban." Van a gumi mellett tájékoztató, hogyan kell megfelelően használni, amellett kizárt a szakadás. Kivéve, ha hibás, de nehogy már ennyi selejtes óvszert gyártsanak!
2011. márc. 29. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha száraz a lány, előfordulhat.

Ha nem figyelsz oda rá. De én sem tudom elképzelni, mert nekünk még sosem szakadt ki, pedig kipróbáltunk már fura pózokat...

2011. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan szinten száraz a lány, hogy attól elszakadna a gumi akkor ott be sem lehet dugni...

Egyszerűen bénán teszik fel.

2011. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így van, fogalmuk sincs hogyan kell felhúzni egy óvszert. Ami eleve síkosított ugye többnyire, tehát még a szárazság se nagyon magyarázná.
2011. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ennyire? Nekünk sosem szakadt ki, vagy csúszott le... Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2011. márc. 29. 16:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk se szakadt ki, viszont lecsúszott. Azért mert szeretkezés előtt még kényeztettem egy kicsit a páromat és utána elfelejtettük letörölni így lecsúszott a nedvességtől (nyáltól).

A mi hibánk volt, tanultunk belőle.

De a kiszakadás elkerüléséről azért szólnak a tájékoztatók.

2011. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minőség függő. Az ilyen nagyon olcsó gumikból 10ből 1 selejtes kb. A drágábbakból 100ból 1.
2011. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én láttam már 10 db-os csomagot 300-ért... nah gondolj bele az mennyire lehet strapabíró...
2011. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet ám, hogy ide csak azok a szerencsétlenek írnak akik bele esnek az óvszer hibaszázalékába, akiknek nincs bajuk vele nem írnak

Vagy azt írják kiszakad a gumi és ilyenkor mi van, mert ha azt írnák, hogy ja nem védekeztünk akkor a kommentek fele abból állna, hogy te hülye idióta védekezni kell, választ meg nem kapna.

2011. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem is valami nagy márkát használok,mégsem szakadt ki még sosem.
2011. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
majdha egyszer nálad is kiszakad akkor valószínű hogy nem fogsz ilyen kérdést feltenni!nem mindig az emberek hibája,bocs a bénáké!érdekes,mi sem voltunk azok mégis megtörtént,ilyen bárkivel előfordulhat,és szerintem nem kell egyből lehülyézni meg bénázni a másikat!
2011. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!