Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10 napja szedtem a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 napja szedtem a fogamzásgátlót, amikor a barátom gumi nélkül bedugta kb.5 másodpercre, aztán kivette, nem ment el, semmi. Ugye nem lehetek terhes? A fogamzásgátlót rendszeresen, ugyanabban az időpontban veszem be.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 13:52
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja,Lindynette 20-at szedek,és nincs ráírva a tájékoztatóra mikortól véd.
2009. febr. 27. 13:54
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
Egy hónap után. Én is ilyet szedek és az enyémre rá van írva. De ne szórakozzatok ilyennel, azt a kis időt már bírjátok ki.
2009. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Jó,most nem erről van szó,hanem a kérdésre válaszoljatok légyszi.
2009. febr. 27. 14:13
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
Simán lehetsz terhes!
2009. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Egy csomó helyen írták már hogy első napon meg egy hét után szeretkeztek,lindyvel is,és mégsem.Barátnőmmel is szinte ugyanez volt a helyzet,és ő sem.Most akkor?
2009. febr. 27. 14:24
 6/28 anonim ***** válasza:
63%

Most már nem tehetsz semmit, vársz és ha megjön akkor nincs gond:P

Am nekem ezzel a fogamzásgátlóval nem voltak jó tapasztalataim. Ezzel kezdtem és fájt a fejem meg a hasam meg ugyanúgy görcseim voltak mikor megjött mint előtte és a libidóm az teljesen lecsökkent, szinte egyáltalán nem kívántam a szexet, azóta váltottam és már minden rendben szal ajánlom h ilyenekre majd figyelj oda.

2009. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Az orvos nem mondta, hogy mikortól véd? 5 mp alatt ha nem volt előváladéka, akkor nem lehetsz terhes!

A mai tabletták már az első szemtől védenek, mert már abban a hónapban megakadályozzák a peteérést! Az orvos is csak azért mondja az 1 hónapot, mert nincs ideje, vagy kedve elmagyarázni, hogy milyen elven működik a tabletta! könnyebb azt mondani, hogy 1 levél után!

2009. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nekem semmi rossz tapasztalatom nincs vele eddig.
2009. febr. 27. 14:38
 9/28 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 2 hetet mondott a doki. Én is ezt szedem. 1 hónapja írta fel.

Ha előváladék került beléd, lehetsz terhes, mivel abban is lehet sperma. Most komolyan! Megérte az az 5 mp, hogy most itt parázz??? ÉSSZEL a továbbiakban!

2009. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem terhes vagy! Sürgősen nézesd meg magad!
2009. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!