Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen változást észleltél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen változást észleltél magadon amikor elkezdtél fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Például hogy megnőtt a melletek, selymesebb lett a hajatok, kevesebb pattanás vagy ilyenek?
2011. ápr. 10. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem elmúltak a pattanásaim :))) és kevesebb lett a mensim
2011. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bőröm sima lett, kevesebb napig van meg, és a mennyisége is kevés. Nekem csak jó hatásai voltak. Ez persze nem azt jelenti, hogy másnak ne lenne tőle valami "baja".
2011. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevésbé miteszeres, pattanásos az arcom, a melleim egy fél számmal talán nőttek, keményebbek lettek, illetve felszedtem néhány kilót... :S
2011. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendszeres, órára pontos menszesz, PMS nélkül. A mellem nem nőtt, viszont 8 kilót híztam.

Viszont az abbahagyás után még mindig rendetlenkedik a ciklusom, nagyon gáz...

2011. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Pozitív változások voltak: pattik jelentősen csökkentek(bőröm zsíros típusból száraz lett), "segített" a fogyásban(kevésbé voltam éhes), mellek szintén nőttek kicsit, bár az nem volt olyan jelentős, szőrnövekedés is lasabb lett, illetve csökkent bizonyos helyeken, és kiszámítható ciklusok, amik kevesebb napig tartottak és kevésbé intenzívek voltak

Negatív: gyakoribb hangulatváltozások, fáradékonyság, érzékenység (sokkal szenzitívebb lettem minden ingere)fokozódása, érzelmek felerősödése;szexuális vágy/aktivitás jelentős csökkenése!!

2011. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!