Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni SOS!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RainboW. kérdése:

Elfelejtettem bevenni SOS! Dienille-t szedek, tegnap elfelejtettem bevenni. Este 20-21-22 fele szoktam bevenni, reggel 9kor észrevettem, hogy elfelejtettem az előző estit, ezért reggel 9-kor pótoltam azt. Na most akkor lehetek terhes? :S

Figyelt kérdés
Ha 20 órától számolom, több mint 12 óra, ha 10 órától számolom, kevesebb mint 12 óra.
2011. ápr. 14. 10:03
 1/8 nielindi ***** válasza:
miota szeded?? tegnap szexeltél a pasiddal, ő meg telenyomott cuccal??
2011. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem lesz semmi bajod...én is szedek tablettát van hogy elfelejtem 2 napig is , nem történt még soha semmi
2011. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

miért nem a tájékoztatót olvasod, mi nem biztos hogy ismerjük ezt a gyógyszert (én legalábbis nem)

na mindegy, szurkolok hogy minden oké legyen, valószínűleg az is lesz, de ha adhatok egy tanácsot a továbbiakban állíts be egy állandó figyelmeztetést a telódra a biztonság kedvéért, hogy nehogy kihagyj szemet, de alapból is mindig ugyanakkor kéne bevenni, nem úgy hogy 20 21 22 körül...


2. hozzászóló: elárulom neked, hogy eddig csak szerencséd volt, simán lehettél volna terhes ilyen kihagyásokkal

2011. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
6 éve szedem nekem ne mond hogy lehet bajom amikor ha leállnék vele legalább fél év mire kimegy a szervezetemből
2011. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ mióta szeded.A legbiztosabb,ha fogamzásgátló szedése mellett a partner nem élvez beléd.ENNYI.
2011. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az, hogy legalább fél év mire kimegy a szervezetedből az nem azt jelenti, hogy addig védve vagy, hanem hogy ki tudják mutatni a nyomait a szervezetedben. de amúgy is itt nem az a lényeg hogy melyikünknek van igaza, hanem hogy megéri-e kockáztatni. abban viszont bizonyára egyetértünk hogy azért csak az a legjobb, ha nem hagysz ki napokat :)
2011. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dorci.1991 válasza:

"Este 20-21-22 fele szoktam bevenni"

Nem mindig ugyanabba az időbe veszed be?? Hát ehhez csak gratulálni tudok.. Akkor meg ne lepődj meg ha terhes leszel. Mert pont az ilyen suták szoktak gyógyszer szedése mellett teherbe esni.

2011. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, h terhes lettél, de ha kimaradt, használj óvsert egy hétig, az a biztos. Ami ezt a 20-21-22 órát illeti, nekem is nagyjából így mozog, mert a munkám rákényszerít. Pénzel dolgozom és röpke 10 perc után ökölbe sem szeretem zsorítani a kezem, nem hogy a zsámhoz közelíteni, vagy bevenni valami olyat, amihez hozzáért, kézmosás meg lehetetlen műszak végéig. Ám ennyi nem befolyásolja, én is paráztam és megkérdeztem az orvst.

Am iaz elfelejtést illet, a telefon a legjobb ötlet, nekem is az jelez, ha nem veszem be 20:45-kor, 10 percenként visít, így este 10 körül, mire leteszem a melót, nem felejtem el.

2011. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!