Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 20 éves kor alatt nem ártalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves kor alatt nem ártalmas a fog. Gátló? Annyi helyen hallom ezt, de minden nőgyógyász felírja fiatal lányoknak.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nekem 15 evesen irt ki eloszor a doki fog. gatlot, mert h cisztam volt (ami elmult vmi injekciok hatasara..) de h ne jojjon vissza, akkor szedtem 3honapig.utana mar nem mentem vissza megint kontrolara ugyh nem tudott tobbet kiirni. /nem kuldott vervetelre, meg se vizsgalt sehogy...annyi volt h sonora elkuldott es megallapitottak h cisztam van /

utana ra 1 evre rendszertelen volt a menzeszem megint semmi kivizsgalas, annyit mondott h mar szedtem ezt a tabit, szal jo lesz. es azota 1 eve szedem. 3 honappal ez elott azt mondtam neki h mar nem akarom, mert hizok is tole, stb. de valasza az volt h ettol nem hizhatok,mert nincs semmi hatassal a hizasra/ fogyasra, szoval ez miatt senki sem hizik. es h erosen javasolja,hogy szedjem tovabb..mert h ha nem szedem, akkor megint nem fog rendszereslenni a menzeszem, + meg megjobban meg is hizhatok... ugyh megint szedtem. de most nemsokara megint kell mennem iratatni tabit. de mar megmondom h komolyan nem akarom... amiota ezt szedem...vagyis vegyuk akkor 15 eves koromtol meghiztam 65kgrol 85re.... ami egy kicsit feltuno hizas azert, foleg ha vegkepp nem eszem mashogy mint ez elott...

17/L

2011. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem ellenzem ennyire a tabiszedést. A lehető legbiztonságosabb védekezési forma, és ami a legfontosabb: a TE kezedben van. Ha az óvszerrel elszúrjátok, nem biztos, hogy észreveszed, és ha baj van, akkor TE leszel terhes, nem a pasi. Nem hiszek a "gyógyszer mellett lettem terhes" sztorikban, lehet gyógyszer mellett teherbe esni hányás, hasmenés, antibiotikum, kihagyott tabletták stb. esetén, de az NEM a gyógyszer hibája.

Minden esetben mérlegelni kell, és a kisebb rosszat választani. Ha rendszeresen élsz nemi életet és nem akarod megkockáztatni a terhességet, valamint egészséges és eléggé fejlett vagy (a méhed), a tabletta sokkal kevésbé ártalmas, mint egy nem kívánt terhesség/gyerek (megszülése) vagy egy abortusz.

Ha néha élsz nemi életet, valóban jobb az óvszer. Az ilyen-olyan haboknál, kencéknél baromi nagy a terhesség esélye.

Ezt mérlegeljétek anyukáddal.

2011. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom, hogy ha lesz egy komolya barátom, akkor idővel én is szedni fogok

16L

2011. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!