Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló mellékhatásai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló mellékhatásai lehetnek ideiglenesek?

Figyelt kérdés

Lassan elfogy a symicia második levele, eddig úgy éreztem, mintha erőteljesen lanyhult volna a libidóm, más tünetet amúgy nem tapasztaltam, azt hittem ez tartós lesz, viszont pár hete mintha megint minden a régi lenne. Az lehet, hogy egy mellékhatás csak ideiglenes, mivel nem régóta szedem?

20L


2011. ápr. 28. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan mellékhatások, amik lehetnek ideiglenesek. Bár a libidócsökkenés általában nem szokott ezek közé tartozni.

De pl. a pecsételő vérzés, hányinger megszűnhet.

2011. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják az okosak, hogy min 3 hóna míg a szervezeted megszokja a gyógyszert. Én régen a minervát szedtem, elég sok mellékhatás volt, de sajna nem múltak el. Egy ideje a yasminelle-t szedem, egy ideig elég fáradékonynak éreztem magam de szerencsére elmúlt. Aztán ki tudja..... lehet csak a tavaszi fáradtság jött ki rajtam épp...:)
2011. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet ideiglenes. A tabletta egyik komponense, az adott gesztagén típus okozhat arra érzékeny embereknél libidócsökkenést...ami lehet átmeneti, amennyiben a szervezet képes kompenzálni hormonálisan...

Amennyiben nem, vagy visszatérne az állapot...nyugodtan mond a nőgyógyászodnak, hogy ez okból szeretnél tablettát váltani... (annyi a különbség a tabik között, h egyikben ilyen segédanyag, a másikban meg olyan van...de a hatóanyag megegyezik!!)

2011. máj. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!