Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg korai fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg korai fogamzásgátló tablettát szednem?

Figyelt kérdés

Tehát: ma vagyunk 2 éve együtt a barátommal és lassan 1 éve élünk rendszeres nemi életet(tavaly nyár eleje óta) és szerintem eljött az ideje, hogy fogamzásgátlót szedjek. Megbeszéltem a nevelőanyámmal is, de ő azt mondta h 'nekünk még elég lenne szerinte a naptár-módszer is'. Tehát ennyit róla. Egyáltalán nem bízok a naptár-módszerben. A barátom viszont korainak tartja a fogamzásgátlót. Tényleg korai még? mert én nem gondolom, de ha igen, akkor nem kezdek tablettát szedni, várok.

17 évesek vagyunk :$


2011. ápr. 28. 21:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm a válaszokat. :)
2011. máj. 1. 23:49
 12/12 anonim válasza:
Én is 17 évesen kezdtem szedni.Már 3 éve szedem.Nyugodtan szedhetsz sztem tabit.Menj el nődokihoz és ő elmondja mi a teendő. Nem muszály nevelőanyukáddal menned én speciel a már felnőtt nővéremmel mentem.
2011. máj. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!