Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég kezdő vagyok de azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kezdő vagyok de azt hiszem elszúrtam :/ tapasztalt fogamzásgátlót szedők légyszi mondjátok meg mit csináljak!?

Figyelt kérdés

(sensonette)első levelet beszedtem percre pontosan minden szemet, meg is jött a szünetben rendesen.

elkezdtem szedni a másodikat és a harmadik szemet elfelejtettem bevenni este 9kor. csak másnap vettem észre, amikor az aznapit vettem volna be. bevettem egyszerre a kettőt, és másnaptól újra rendesen szedtem pontosan. 4 szemet szedtem be azóta, most az egész levélre elszúrtam vagy így is csak 7et kell beszedjek és újra véd?

bocsi kicsit kezdő vagyok :) köszi


2011. ápr. 30. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
egy hétig alkalmazzatok kiegészítő védekezst... és próbálj odafigyelni, nem tesz jót a szervezetednek ha kihagyogatod
2011. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bebycica ***** válasza:
a legtöbb papíra már van írva hogy ha elfelejted bevenni akkor minél hamarabb pótold és adddig is 1hétig használjatok gumi ;)
2011. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tájékoztatóban általában benne van, hogy ha elfelejted bevenni mit kell tenni. Pontos tanácsot nem tudok sajnos adni, nem ilyen tablettát szedek, de az én tájékoztatómban benne van mit kell tenni ha kimarad, illetve hogy kell e kiegészítő védekezést alkalmazni. Nem mindegy hogy a három hétből melyiken hagytad ki, változik, hogy mit kell tenni, illetve ha jól emlékszem valamelyik héten ha egy szem kimarad és másnap pótolva lesz, akkor kiegészítő védekezést sem kell alkalmazni. No de lényeg a lényeg, hogy ezt most ne vedd alapnak, keresd elő a betegtájékoztatót, akár neten is megtalálhatod szerintem, és olvasd el figyelmesen. Mindenesetre egyhetes kiegészítő védekezés nem árt.
2011. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!