Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen orvos írhat fel fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen orvos írhat fel fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve szedem, voltam nőgyógyásznál, minden rendben vele. Ezek után bármilyen orvos írhat fel tabit? Ha mondjuk nincs időm háziorvoshoz vagy nőgyógyászatra menni receptért, akkor pl. belgyógyász is felírhatja? (ismerős) Csak érdekel. ELőre is köszi a választ!
2011. máj. 5. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
csak nőgyógyász.
2011. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha most kezded el szedni, akkor egy valamire való nőgyógyász elküld vér- és vizeletvizsgálatra. Ezek után felírja a számodra legmegfelelőbbet és utána a háziorvosod is felírhatja.

Nekem is ő írja fel.

2011. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Belgyógyászt nem tudom, de ha már egyszer felírta a nőgyógyász, utána már a háziorvos is felírhatja. Én sem járok 3 havonta a nőgyógyászomhoz, hanem felíratom a háziorvossal.
2011. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először mindenképpen nőgyógyász, később a háziorvos is kiírhatja. Legalábbis nekem kiírta.
2011. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De ahogyan azt írtam is, már több mint 1 ÉVE szedem, és tisztában vagyok azzal is, hogy háziorvos és nőgyógyász felírhatja. A kérdés arra vonatkozik, hogy más orvos írhat-e fel...:-)
2011. máj. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!