Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Calici vírus hatására késhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Calici vírus hatására késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

Hétvégén átestem egy calici víruson. Hasmenés, hányás, láz, izomfájdalom.

Egy nap alatt túl lettem rajta. Viszont még nem jött meg. Pár napja késik. Óvszerrel védekezünk de nem tapasztaltunk "hibát" a készülékben.

Tegnap óta enyhe barnázást vettem észre, de csak a wc papíron. Derékfájás, hasfájás nincs...


Lehet a vírus a hibás?


2011. máj. 24. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem tudok válaszolni, sok dolog befolyásolja. Majd ezt egy okos ember itt elmondja neked. :D


Én ajánlok egy oldalt.

[link]

Anno nekem egy hetet késett, akkor találtam meg ezt a tornát. Megcsináltam 15-20 perc alatt, rá egy-két órára megjött.

Csak arra kell figyelni, hogy jó helyen feszítsd be a hasad. [link] ("dolgozó zóna" kezdetű bekezdés)

2011. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!